Sezonas pirmās sacensības!

16.-17.septembrī Saldū notika pirmās šīs sezonas sporta deju sacensības LIELAIS RUDENS REITINGS . Mūsu klubu pārstāvēja vairāki deju pāri.

16.septembrī norisinājās Latvijas kausa posms Bērni 1 E-4.klasē. Ričards Andrejs Bolšteins ar Madaru Klišāni izcīnīja 2.vietu !

Bērni 2 E-4 klasē 9.vietu izcīnīja Emīls Roze un Lote Baimanova;

Bērni 1+Bērni 2 E-6 klasē 18.vietu izcīnīja Emīls Cipruss un Melānija Mārtiņā, bet Raivo Zimelis un Elza Freiberga 2.vietu ;

Seniori 3 Standarta deju reitingā Anita un Juris Boldiševiči saglabāja savu 1.vietu uzvarot absolūti visās Standarta dejās!!!

17.septembrī startēja mūsu Juniori 1 D klases pāri. Starp Lietuvas un Latvijas pāriem Kristiāns Mārtiņš Ramiņš un Alise Kristāla izcīnīja 14.vietu, 12.rezultātu uzrādīja Kristers Jerofejevs un Diāna Aizezera, 10.rezultāts Markusam Būmanim un Zanei Zaksai.