14.06.2015

Piedāvātās nodarbības

Lindy Hops

Lindy Hop ir atraktīva un dzīvespriecīga pāru deja, kuru Latvijā labāk atpazīstam ar nosaukumu ‘rokenrols’. Deja ir burvīgs enerģijas lādiņs, kas uzlādēs arī pēc darba dienas un palīdzēs ķermeni un prātu piepildīt ar kustību, prieku , un fantastisku enerģiju. Šī deja ir aizrāvusi tik daudz dejot gribētājus, ka Latvijā ir jau vairākas deju skolas, regulāri tiek rīkoti deju pasākumi un nometnes. Dejotāji no Latvijas piedalās arī sacensībās un Lindy Hop festivālos un beidzot tā apgūstama ar Jelgavā. Lindy Hop sevī ietver dažādu deju soļus, kā čarlstons, bugi vugi, džezs, kā arī to dejo rokenrola, swing , džeza un arī elektro swing mūzikas pavadībā. Man ir milzīgs prieks, ka šīs nodarbības vadīs profesionālis un Lindy Hop dejotāju iedvesmas avots , vienmēr dzīvespriecīgais un harizmātiskais Kristaps Dzenis un Linita Mediņa, kuru līdz šim pazinām kā kantrī dziedātāju. Taču mīlestibai pret mūziku un deju nav robežu, tāpēc tagad ar rokenrolu sirdī gaidīsim dejot gribētajus savā draudzīgajā pulkā.

Capoeira

Capoeira – jau no septembra! Capoeira pasniedzējs Roberts ar lielu entuziasma devu šī gada septembrī atklāj savu Brazīlijas Capoeira grupu Jelgavā deju studijā Dejovisi.lv. Capoeira ir spēles, cīņas un dejas apvienojums. Capoeira attīsta spēku, veiklību, lokanību un citas fiziskās īpašības. Nodarbojoties ar šo brīnišķīgo deju attīstās kustību koordinācija un veidojās kustības daudzveidība, veidojās unikālas kustības un dejošanas prasmes, jo Capoeirā audzēknim paveras plašas iespējas izpaust savu unikalitāti veidojot kustību variācijas un kombinācijas. Nodarbības vada kustības skolotājs, Capoeira pasniedzējs Roberts, kurš ar Capoeira sāka nodarboties tālajā 2004. gadā - laikā, kad Latvijā Capoeira kustību ieviesa tās aizsācējs David Cotton (instrutor Barata) no Izraēlas. Ar Capoeira kustību un tās dejas novirzienu nodarbojas līdz pat šim brīdim un kā skolotājs ir apmācījis savus audzēkņus interešu izglītības programmās. Piedalījies vairākās apmācībās un semināros pie capoeira pasniedzējiem Mestre Poncianinho (Londona), Professor Boca Rica (Izraēla), Contra Mestre Chichote (Francija) un citiem. Roberts ir Latvijas Sporta federāciju padomes sertificēts "C" kategorijas sporta speciālists (sporta treneris) atlētiskajā vingrošanā (fitnesā). Nodarības notiks pirmdienās un ceturtdienās 17:00 – 18:00 bērniem no 8 līdz 11 gadiem 19:00 – 20:30 pusaudžiem un jauniešiem.

Salsa (Kubas)

Angel Zaldivar Ramirez profesionāls dejotājs, deju pasniedzējs un horeogrāfs no Kubas. Iespaidīgas dejas, dažādība tehnikās un neizsīkstoša enerģija ir tās, kas raksturo Anhelu. Ir strādājis dažādās valstīs visā pasaulē - sākot no Spānijas un Portugāles un beidzot ar Monako un Austrāliju. Anhela studentu vidū ir gan profesionālie baleta un laikmetīgas dejas dejotāji, gan cilvēki, kuri vienkārši bauda dzīvi un ir gatavi apgūt kaut ko jaunu - "Relax people, let's dance"! Kubas salsu mūsdienās dejo dažādās valstīs un tā ir pazīstama ar savu juteklību un dzīviem bagātiem mūzikas ritmiem, kas aicina ikvienu apgūt šo skaistu deju. Šodien tā ir viena no populārākajām dejām pasaulē.

Samba Brasil

Samba ir sarīkojumu deja un mūzikas žanrs, kas cēlies Baijā, Brazīlijā. Tas visā pasaulē tiek atzīts par Brazīlijas un Brazīlijas karnevāla simbolu. Tāpat samba tiek uzskatīta par vienu no populārākajām Brazīlijas kultūras izpausmēm, šī deja kļuvusi par Brazīlijas nacionālo identitāti. Samba – tas ir fantastiski aizraujoša deja, kuras pamatā ir specifiski, raksturīgi tikai šai dejai kustības ar gurniem. Šī deju kompozīcija atšķiras ar īpašu entuziasmu, intrigu, rotaļīgumu, seksualitāti un unikālu ritmu. Samba - tas ir deja, kura neatstās vienaldzīgo un būs īpaša jebkurā deju zālē. Angel Zaldivar Ramirez profesionāls dejotājs, deju pasniedzējs un horeogrāfs no Kubas. Iespaidīgas dejas, dažādība tehnikās un neizsīkstoša enerģija ir tās, kas raksturo Anhelu. Ir strādājis dažādās valstīs visā pasaulē - sākot no Spānijas un Portugāles un beidzot ar Monako un Austrāliju. Anhela studentu vidū ir gan profesionālie baleta un laikmetīgas dejas dejotāji, gan cilvēki, kuri vienkārši bauda dzīvi un ir gatavi apgūt kaut ko jaunu - "Relax people, let's dance"! https://www.youtube.com/watch?v=981pcQJxgFE&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3nF2D9faCnQC6Vc-a-XHDC3KcQKt0Gu9JbFnRKJr5AagWBCLU92zHL5K8

Mazo dāmīšu un džentelmeņu klubs

Mēs mācām ne tikai deju pamatus, bet arī ar spēles elementu un vingrinājumu palīdzību tiek attīstīta bērnu emocionālā joma, vēlēšanās izzināt pasauli. Tiek uzlabota ne tikai bērna fiziskā sagatavotība un veselības stāvoklis, bet arī pilnveidota bērna prasme komunicēt un uzvedības pieredze. Bērni pirmsskolas un jaunāko klašu vecumā ir īpaši kustīgi, tāpēc svarīgi ir neierobežot viņu dabisko dinamiku, bet ar pieredzējušu skolotāju palīdzību apgūt paškontroli kustību laikā.

Šajās nodarbībās bērnam profesionāla deju un ritmikas pedagoga vadībā būs iespējas uzlabot ritma izjūtu, stāju, lokanību, muzikālo dzirdi. Jūsu bērns iemācīsies dažādas ritma dejas un sporta deju pamatus, kas būs noderīgi turpmākajā bērna dzīvē.Šajās nodarbībās divas reizes nedēļā Jūsu 3 līdz 6 gadus vecais bērns spers pirmos soļus deju pasaulē un profesionālu deju pedagogu vadībā apgūs ne tikai dažādas radošās dejas, bet arī valša un ča-ča-ča ritmu un pamatsoli. Katras nodarbības ilgums ir 45 minūtes.

 

Nodarbības notiek pirmdienās un trešdienās plkst.17:30 - 18:15

 

 

Laikmetīgā deja

Šī nodarbība ir papildus iespēja turpināt meklēt, eksperimentēt un pētīt ķermeni, kustību, deju, skaņu, laiku un telpu ikvienam dejotājam un dejotgribētājam. Tā attīsta spēju būt dabīgam, just un veidot savu kustību.. PRO horeogrāfijas ietvaros apgūsim: Klasiskās dejas pamatus, laikmetīgās dejas pamatus, dejas kompozīciju, dejas improvizāciju, dejas teorija (skatuves kultūra, dejas vēsture, nozīmīgākās dejas personības). Mūsu prioritāte ir pozitīvais process apgūstot deju un vide kurā tas notiek, tāpēc Dejovisi.lv deju studijā pievienotā vērtība ir  individuāla pieeja audzēkņiem, personības un individualitātes veicināšana, brīvības garša domāšanā un darbībā. Tā mēs veidojam personības un mēs ļaujam tām attīstīties, augt radošumā un doties dejas lidojumā. Audzēkņiem tiek nodrošināta iespēja uzstāties koncertos, piedalīties dejas izrādēs, kā arī tiek organizētas dažādas meistarklases, kuras papildina bērnā izaugsmi kā profesionālam un tehniski spēcīgam dejas māksliniekam. Vecums: no 10 gadiem Pasniedzēja Liene Ķince  

Latino Kids

Nodarbība bērniem no 8 gadu vecuma, lai attīstītu savu muzikalitāti, stāju, kustību koordināciju, plastiku.  Ja Tev patik Latino mūzika, tad – šī nodarbība ir tieši TEV! Mācīsimies Salsu, Bačatu, Rumbu, Sambu un daudz ko citu! Pasniedzēja Santa Sakne.

Stājas korekcijas nodarbības

Tā kā muguras sāpes, kuras cēlonis ir mazkustīgs dzīves veids, nu, jau ir kļuvušas par ikdienišķu parādību, jāmeklē risinājums, pievēršoties fiziskām aktivitātēm. Balsta – kustību aparāta rehabilitācijā šobrīd atzinību gūst horeoterapija – vingrošana ar baleta horeogrāfijas elementiem klasiskās mūzikas pavadījumā. Svarīgi saprast, ka kustību un mūzikas mākslas mērķis terapijā ir veselības problēmu risināšana, nevis mākslas veidu apgūšana.

Uzsākot terapiju, tiek novērtēts balsta - kustību aparāts. Ja muskuļi ikdienā noslogojas neproporcionāli, deformējas mugurkaula skriemeļu locītavas - veidojas skolioze un spondiloze.

Horeoterapijas nodarbībā pedagogs ar fizisku vingrinājumu un klasiskās dejas elementu palīdzību iedarbojas uz atslābušām un tonizētām muskuļu grupām, tā veicinot proporcionāli vienādi tonizētu muskuļu korsetes veidošanos abpus mugurkaulam. Lai muskuļi nezaudētu tonusu, vajadzīga regulāra fiziskā slodze, tāpēc svarīgi izstrādāt individuālo vingrojumu kompleksu.

Nodarbības piedāvājam bērniem no 5 gadu vecuma. Nodarbības iespējams nodrošināt arī pirmsskolas izglītības iestādēs.

Nodarbības vada Liene Ķince, dejas un kustības terapeite ar profesionālā maģistra grādu veselības aprūpē. 

Balets dāmām

Izdzīvo sapni, kuru iespējams neizdevās piepildīt bērnībā. Vieglums, grācija, stalta stāja – tas ir balets. Nodarbībā nostiprinam zināšanas baleta pamatkustībās, to izpildīšanā, veidojam stipru muguru ar dziļās muskulatūras stiprinošiem fiziskajiem vingrinājumiem. Noteikti neizpaliek arī stiepšanās un kas to lai zina…varbūt vēl varam nosēsties špagatā! Brauksim kopā uz baleta izrādēm, reizēm lūkosim arī filmas par deju, slaveniem dejotājiem. Šīs visas jaukās lietas var iegūt, apmeklējot baleta nodarbības pieaugušajiem.

Lady Latino

 

Nodarbībā tiek izmantoti latino ritmi, kuri neatstāj nevienu vienaldzīgu, kuri uzrunā pat skeptiķi, kuri liek mūsu asinīm riņķot un sirdij pukstēt straujāk. Nodarbības izskaņā uzmanība tiek pievērsta spēka un lokanības vingrinājumiem.

DSC_0525

 

Baleta pamati

Bērnu piedalīšanās baleta pamatu nodarbībās ir vērstas uz pamatzināšanu apguvi baleta tehnikā un kā to izmantot citu deju žanros, kvalitatīvu māksliniecisko sniegumu, kā arī estētisko principu ievērošanu dejā. Baleta  pamatu apgūšana, veicina bērnu un jauniešu attīstību kustībā, ritmā un spēju dejotājiem kļūt pārliecinātākiem par sevi. Baleta pamati iemāca inteliģenci, izkoptu stāju, plastiskumu, fizisko attīstību, lokanību, ritma izjūtu un muzikalitāti.

Nodarbības notiek trešdienās 17.45 - 18.30. Nodarbības vada Liene Ķince.

Balles dejas pāriem

12 nodarbību laikā laikā apgūsim Lēno valsi, tango, rumbu un vēl daudz ko citu. Izbaudīsim dejas burvību! Nodarbības sāksim septembrī!

Stresa pārvarēšana (seminārs)

Nodarbība sportistiem sava prāta un ķermeņa stiprināšanai

Tiek izmantotas ķermeņa apzinātības metodes, relaksācija un pareizas elpošanas tehnika, kā arī Feldenkreisa metode. Feldenkreisa metodes viens no pamatuzdevumiem ir rast katram cilvēkam individuāli optimālāko veidu, kā organizēt savas kustības, kā kustēties ar minimālāku piepūli un maksimālāku efektivitāti, precizitāti. To jāveicina nevis lielākam muskuļu spēkam, bet izpratnei par to, kā kustas konkrētās personas (nevis abstrakts) ķermenis. Ja cilvēks apzinās, kā darbojas viņa ķermenis, viņš var brīvi izvēlēties paturēt vai mainīt kādu savu ieradumu, veidu kādā kustas utt. Metode ir saistīta ar mācīšanos, precīzāk, ar mācīšanos, kā mācīties. Praktizējot metodi, lokanību un spēku iegūst nevis stiepjoties vai pārpūloties, bet lēni un saudzīgi iemācoties kustēties racionālāk, ar labāku koordināciju un lielāku eleganci.

Nodarbības ietvaros tiek veikta ar sportistu psiholoģiskās sagatavošanas sacensībām.

Nodarbību vada Liene Ķince, deju un kustību terapeite ar maģistra grādu veselības aprūpē, Latvijas Dejas un kustību terapeitu asociācijas biedre.

Pēc pieraksta gan individuālas nodarbības, gan grupā. Piedāvājam arī uzņēmumiem.

Aktīvās pilates

Pilates klases nodarbība aktīvā tempā dziļo un lielo muskuļu stiprināšanai,balansa trenēšanai,ādas elasticitātes veicināšanai un slaida ķermeņa iegūšanai. Nodarbība nedaudz aktīvāka par klasiskajām pilatēm,ar un bez papildinvertāra,paredzēta ikvienam kurš vēlas uzturēt sevi labā fiziskā formā sevi pārāk nenoslogojot un netraumējot. Nodarbībā var tikt izmantots maza svara papildinvertārs - bumbas,nūjas,hanteles. Pasniedzēja Ieva Maldava

Body slim

Vidējas intensitātes svaru samazinošs treniņš visām muskuļu grupam. Aktīva nodarbība uzmundrinošas mūzikas pavadījumā,bez horeogrāfijas,ar vairākkārtējiem vingrinājumu atkārtojumiem muskuļu nostiprināšanai un slaida ķermeņa veidošanai. Nodarbība visiem,bez vecuma ierobežojuma. Nodarbībā var tikt izmantots papildinvertārs ar mazu svaru - hanteles,bumbas.

Individuālās nodarbības

45 minūšu nodarbība pārim - gan, lai spertu pirmos soļus dejās, gan lai uzspodrinātu savu sniegumu    

Vadžra joga

Nodarbības ietver izstiepšanas, nostiprināšanas un atslābināšanas prakses ar korekto pieeju mugurkaulam. Korektā pieeja mugurkaulam balstās uz mūsdienu fizioloģijas, anatomijas un medicīnas zināšanām, kā arī senajiem hatha jogas tekstiem. Nodarbībās netiek piedavātas asanas, kas smagi deformē mugurkaulu (vērpjošas kustības, noliecieni uz sāniem un aizmuguri utt.). Asanu prakses tiek apzināti sinhronizētas ar elpu. Asanu pārejas ir plūstošas, to intensitāte būs atkarīga no praktizētāja sagatavotības. Individuāla pieeja katram! Vairāk informācijas mūsu mājas lapā www.latyoga.com Nodarbības notiek katru svētdienu plkst.10:00 Raiņa ielā 28. Vadžra jogas instruktors Inga Lencēviča, mob. 26829966   Jūs nevarat iegūt prāta mieru, bet Jūs varat praktizēt Vadžra jogu

Kāzu deja pārim

Kāzas katra pāra dzīvē ir vienreizējs un neatkārtojams pasākums, un pirmā kopējā deja simboliski ieved jaunajā dzīvē. Nāc un kopā izveidosim skaistu deju tieši jums. 45 minūšu nodarbība pārim, lai sagatavotu neatkārtojamu kāzu deju.

Paraugdemonstrējumi

Viena vai vairāku pāru paraugdemonstrējumi dažādos korporatīvajos pasākumos Jums nodrošinās dejovisi.lv dejotāji. Izmaksas sākot no EUR 30.00.  

Kāzu dejai un individuālajām nodarbībām lūdzu pieteikties pa tālruni 25758333

Scroll Up