Rīgas Skolēnu pils kauss 2017

23.septembrī Rīgā Hanzas vidusskolas sporta hallē norisinājās tradicionālās sporta deju sacensības Rīgas skolēnu pils kauss 2017. Mūsu klubu pārstāvēja  4deju pāri , kuri veiksmīgi dejoja 5 finālos.

Mārcis Sakne un Anna Rjabova pirmo reizi piedalījās Bērni 1 E-4.klasē un izcīnīja 3.vietu;

Markuss Būmanis un Zane Zaksa Juniori 1 D.klasē Standarta deju un Latīņamerikas deju programmās izcīnīja 6.vietu;

Paulis Ratnieks ar partneri Mariju Beāti Nonbergu Juniori 2 C klases Standarta dejās Latvijas kausa izcīņas posmā uzrādīja finālā 6.rezultātu;

Raivo Zimelis un Elza Freiberga Bērni 1+ Bērni 2 grupā Latvijas kausa izcīņas posmā                        E-6.klasē izcīnīja 2.vietu 39 pāru konkurencē! Jāpiebilst, ka bērni dejoja sacensībās 24 reizes ļoti karstā zālē +30 un uzrādīja fantastisku rezultātu!

22.septembrī Jelgavas sporta hallē notika svinīgā ceremonija- Jelgavas pilsētas labāko sportistu sveikšana. Labākos sportistus priecējā SDK Lielupe Juniori 1 D.klases dejojums . Ar paraugdemonstrējumiem uzstājās Kristers Jerofejevs-Diāna Aizezera, Kristiāns Mārtiņš Ramiņš-Alise Kristāla, Markuss Būmanis-Zane Zaksa;

23.septembrī Jelgavas novada Izglītības centrā “Līdumi” notika svinīgā sezonas atklāšanas ballē un centra 15.gadu jubilejas svinības, mūsu senioru pāris Juris un Anita Boldaševiči priecēja skatītājus un pasākuma ciemiņus ar skaisto deju paraugdemonstrējumu.