Pavasara kauss 2018

3.martā Rīgas Hanzas vidusskolas sporta hallē notika tradicionālās sporta deju sacensības Pavasara Kauss.

Rīta daļā sacentās Solo meitenes un mūsu kluba pārstāves Marselle Barovska un Marija Petrova, katra savā vecuma grupā , izcīnīja pirmās vietas!

Paši jaunākie dejotāji –pirmsskolas dejotāji sacentās divās dejās. 34.pāru konkurencē četri mūsu kluba pāri izcīnīja augstāko un maksimālo tiesnešu vērtējumu! Ralfs Volkovs-Alise Vasiļjeva, Kārlis Veismanis-Milana Drapija, Dāvids Osipovs-Madara Brokāne, Daņila Meņšikovs Fiļimonovs-Marija Isajeva!

Tikai vienu punktu mazāk no absolūtā vertējuma nopelnīja Dominiks Briss-Marta Leoho. Labu punktu vērtējumu nopelnīja arī Roberts Osokins-Elīza Makrecka, Ralfs Volkovs-Elizabete Spure, Daņila Meņšikovs Filimonovs-Dārta Veisa, Rolands Rešetilo-Laura Misūne!

Dienas daļā sacentās Iesācēji un E klases dejotāji.

Iesācēji 2010.g.un jaunāki 1-2.līm.2.dejas 1.vietu izcīnīja Matīss Ķincis-Ariāna Smilga;

Iesācēji 2009.g. un jaunāki 1-2.līm. 3.dejas 1.vietu izcīnīja Sebastians Rudusāns -Viktorija Vendija Kovaļova;

Iesācēji 2008.g. un jaunāki 1-2.līm. 3.dejas 1.vietu izcīnīja Gustavs Pranaitis-Anastasija Trizna, 2.vietu izcīnīja Raivis Veips-Viktorija Cvetkova ;

Iesācēji 2008.g. un jaunāki 2-3.līm.4.dejas 1.vietu izcīnīja Artūrs Dandēns-Ketija Osokina, 2.vietu izcīnīja Niklāvs Volkovs-Ivanda Klyavzer;

Iesācēji 2006.g. un jaunāki 2-3.līm.4.dejas 1.vietu izcīnīja Adriāns Sisojevs-Elīna Pedkovica, 1.vietu izcīnīja arī Artūrs Dandēns –Ketija Osokina;

Iesācēju grupās priecēja liels dejotāju skaits!

Bērni 1 E-4 4.vietu izcīnīja Emīls Stūrmanis-Kerija Agra Ancīte;

Bērni 2 E-4 14.vietu izcīnīja Artēmijs Skvorcevičs-Amanda Priedniece, kluba biedri Mārcis Sakne –Anna Rjabova 1.vietu!

Bērni 1+2 La dejās 6.vietu izcīnīja Ričards Andrejs Bolšteins-Madara Klišāne;

Bērni 1+2 E-6 Ričards ar Madaru -5.vieta, Emīls Ciprus ar Lauru Zvirbuli pirmo reizi startēja sacensībās , izcīnīja 11.vietu;

Vakara daļā sacentās Junioru grupas.

Juniori 1 D Kristers Jerofejevs-Diāna Aizezera LA programmā izcīnīja 5.vietu, ST programmā 1.vietu!

Juniori 2 D+C Markuss Būmanis-Zane Zaksa ST programmā izcīnīja 4.vietu, LA programmā 5.vietu!

Scroll Up