14.06.2015

Nodarbību grafiks

datumsLielā zāleHoreogrāfijas zāleMazā zāleJumta zāle
30.03.2020
Pirmdiena
08:30 - 09:30
Atmodini ķermeni ar horeoterapiju
Liene Ķince
   
    
17:00 - 18:00
Capoeira
Roberts Naglis
   
17:30 - 18:15
Balets iesācēji (jaunākie)
Vita Rubina
17:30 - 18:15
Mazo dāmīšu un džentelmeņu klubiņš
Adrija Jerofejeva
 
18:00 - 19:00
Veselības deja 54 +
Liene Ķince
 
 18:15 - 19:00
Iesācēji sporta dejās (bērniem bez pieredzes)
Adrija Jerofejeva
 
18:25 - 19:10
Balets iesācēji (vecākie)
Vita Rubina
 
18:30 - 19:30
Līnijdejas iesācējiem
Iveta Kalniņa
19:00 - 20:00
Laikmetīgā deja pieaugušajiem
Liene Ķince
 
  
  19:30 - 21:00
Līnijdejas ar pieredzi
Iveta Kalniņa
   
20:15 - 21:15
STEP aerobika
Žanna Ivļeva
  
   
    
31.03.2020
Otrdiena
15:45 - 17:00
Laikmetīgā deja
Liene Ķince
   
    
17:15 - 18:30
Latino Kids
Santa Sakne
   
17:30 - 18:15
Baleta pamati 6 līdz 8 gadi
Liene Ķince
  
18:00 - 21:00
Austrumu dejas
Iveta Vaivade
 
18:15 - 19:00
Baleta pamati 8 gadniekiem un vecākiem
Liene Ķince
 
  
19:00 - 20:30
Lady Latino FITNESS
Santa Sakne
19:00 - 20:00
Veselības deja 54 +
Liene Ķince
 
  
   
    
01.04.2020
Trešdiena
08:30 - 09:30
Atmodini ķermeni ar horeoterapiju
Liene Ķince
   
    
17:00 - 18:00
Balles dejas 54+
Marts Puniņš
   
17:30 - 18:15
Baleta pamati jaunākā grupa
Liene Ķince
17:30 - 18:15
Mazo dāmīšu un džentelmeņu klubiņš
Adrija Jerofejeva
 
18:00 - 19:00
Balles dejas pāriem
Marts Puniņš
 
 18:15 - 19:00
Iesācēji sporta dejās (bērniem bez pieredzes)
Adrija Jerofejeva
 
18:30 - 19:30
Balets dāmām
Liene Ķince
 
   
    
20:00 - 21:00
Body toning
Žanna Ivļeva
   
    
02.04.2020
Ceturtdiena
15:30 - 17:00
Laikmetīgā deja
Liene Ķince
   
17:00 - 18:00
Capoeira
Roberts Naglis
   
17:30 - 18:15
Baleta pamati 6 līdz 8 gadi
Liene Ķince
  
 18:00 - 19:30
Austrumu dejas
Iveta Vaivade
 
 18:15 - 19:00
Baleta pamati 8 gadniekiem un vecākiem
Liene Ķince
 
18:30 - 21:00
Bačata pāriem
Santa Sakne
18:30 - 19:45
Capoeira fitness 25+ sievietēm
Roberts Naglis
19:00 - 20:00
Ballet Barre workout
Liene Ķince
 
  
   
    
03.04.2020
Piektdiena
17:30 - 18:30
Latino Kids
Santa Sakne
   
   18:30 - 19:30
Balles dejas 54+
Dana Jākobsone
19:00 - 20:30
Lady Latino
Santa Sakne
  
   
    
04.04.2020
Sestdiena
10:00 - 11:30
Lady Latino FITNESS
Santa Sakne
   
    
05.04.2020
Svētdiena
19:00 - 20:00
Zumba
Rolands Bartasevičs
   
    
06.04.2020
Pirmdiena
08:30 - 09:30
Atmodini ķermeni ar horeoterapiju
Liene Ķince
   
    
17:00 - 18:00
Capoeira
Roberts Naglis
   
17:30 - 18:15
Balets iesācēji (jaunākie)
Vita Rubina
17:30 - 18:15
Mazo dāmīšu un džentelmeņu klubiņš
Adrija Jerofejeva
 
18:00 - 19:00
Veselības deja 54 +
Liene Ķince
 
 18:15 - 19:00
Iesācēji sporta dejās (bērniem bez pieredzes)
Adrija Jerofejeva
 
18:25 - 19:10
Balets iesācēji (vecākie)
Vita Rubina
 
18:30 - 19:30
Līnijdejas iesācējiem
Iveta Kalniņa
19:00 - 20:00
Laikmetīgā deja pieaugušajiem
Liene Ķince
 
  
  19:30 - 21:00
Līnijdejas ar pieredzi
Iveta Kalniņa
   
20:15 - 21:15
STEP aerobika
Žanna Ivļeva
  
   
    
07.04.2020
Otrdiena
15:45 - 17:00
Laikmetīgā deja
Liene Ķince
   
    
17:15 - 18:30
Latino Kids
Santa Sakne
   
17:30 - 18:15
Baleta pamati 6 līdz 8 gadi
Liene Ķince
  
18:00 - 21:00
Austrumu dejas
Iveta Vaivade
 
18:15 - 19:00
Baleta pamati 8 gadniekiem un vecākiem
Liene Ķince
 
  
19:00 - 20:30
Lady Latino FITNESS
Santa Sakne
19:00 - 20:00
Veselības deja 54 +
Liene Ķince
 
  
   
    
08.04.2020
Trešdiena
08:30 - 09:30
Atmodini ķermeni ar horeoterapiju
Liene Ķince
   
    
17:00 - 18:00
Balles dejas 54+
Marts Puniņš
   
17:30 - 18:15
Baleta pamati jaunākā grupa
Liene Ķince
17:30 - 18:15
Mazo dāmīšu un džentelmeņu klubiņš
Adrija Jerofejeva
 
18:00 - 19:00
Balles dejas pāriem
Marts Puniņš
 
 18:15 - 19:00
Iesācēji sporta dejās (bērniem bez pieredzes)
Adrija Jerofejeva
 
18:30 - 19:30
Balets dāmām
Liene Ķince
 
   
    
20:00 - 21:00
Body toning
Žanna Ivļeva
   
    
09.04.2020
Ceturtdiena
15:30 - 17:00
Laikmetīgā deja
Liene Ķince
   
17:00 - 18:00
Capoeira
Roberts Naglis
   
17:30 - 18:15
Baleta pamati 6 līdz 8 gadi
Liene Ķince
  
 18:00 - 19:30
Austrumu dejas
Iveta Vaivade
 
 18:15 - 19:00
Baleta pamati 8 gadniekiem un vecākiem
Liene Ķince
 
18:30 - 21:00
Bačata pāriem
Santa Sakne
18:30 - 19:45
Capoeira fitness 25+ sievietēm
Roberts Naglis
19:00 - 20:00
Ballet Barre workout
Liene Ķince
 
  
   
    
10.04.2020
Piektdiena
17:30 - 18:30
Latino Kids
Santa Sakne
   
   18:30 - 19:30
Balles dejas 54+
Dana Jākobsone
19:00 - 20:30
Lady Latino
Santa Sakne
  
   
    
11.04.2020
Sestdiena
10:00 - 11:30
Lady Latino FITNESS
Santa Sakne
   
    
12.04.2020
Svētdiena
19:00 - 20:00
Zumba
Rolands Bartasevičs
   
    
Scroll Up