Salaspils Open 2017

Divu dienu garumā 13.-14.maijā Salaspilī norisinājās nozīmīgas starptautiskas sporta deju sacensības SALASPILS OPEN 2017.

Sacensību ietvaros notika pirmais pasaules čempionāts U-21 grupā Standarta dejās, kā arī vairākās grupās notika WDSF sacensības un protams dažādu kvalifikācijas klašu un iesācēju sacensības.

Pirmajā dienā dejotāji sacentās Bērni 1 E-4.klase, kur startēja divi mūsu kluba pāri Ričards Bolšteins un Madara Klišāne un Emīls Ciprus un Melānija Mārtiņa. Ričards un Madara šoreiz izcīnīja 3.vietu, bet Emīls ar Melāniju 2.vietu!

Raivo Zimelis un Elza Freiberga startēja divās grupās Bērni 1 E-6 klasē un Bērni 1 atklātajā klasē 6.dejās. Abās grupās pāris sasniedza augstāko vērtējumu-1.vietu!

Juniori 1 D klasē Standarta dejās un Latīņamerikas dejās Kristiāns Mārtiņš Ramiņš un Alise Kristāla starptautiskā konkurencē izcīnīja ST dejās 5.vietu , bet LA dejās 4. vietu!

Otrā dienā startēja daži Iesācēju pāri – Roberts Meikšāns un Polina Matosova Iesācēji 2008.g. un jaunāki 2.-3.līmenis izcīnīja 2.vietu, bet kluba biedri Mārcis Sakne un Anna Rjabova 1.absolūto vietu! Anastasija Trizna startēja Solo meitenes divās grupās 2008.g. un jaunākas un 2007.g. un jaunākas meitenes un vienā no grupām 1.absolūtā vieta!

Juniori 1 E-6+D klasē starptautiskā konkurencē, piekāpjoties tikai pārim no Baltkrievijas Markuss Būmanis un Zane Zaksa izcīnīja 2.vietu, bet kluba biedri Kristers Jerofejevs un Diāna Aizezera 5.vietu!

Paulis Ratnieks un Marija Beāte Nonberga pirmo reizi startēja atklātajā klasē Juniori 2 Rising Star LA un ST,kur piedalījās vairāki spēcīgi savas valsts dejotāji, rezultāts ir veiksmīgs – Standarta dejās 10.vieta (pirmie no Latvijas pāriem), Latīņamerikas programmā 11.vieta (otrie no Latvijas pāriem).