Jaunmārupe 2017

Sacensības Jaunmārupē

Divu dienu garumā skaistajā pavasarīgajā laikā notika plašas sporta deju sacensības Jaunmārupe 2017. Sporta deju sacensībās tika plaši pārstāvēti gandrīz visi Latvijas sporta deju klubi, kā arī piedalījās dejotāji no ārzemju klubiem. Sacensību ietvaros notika Latvijas reitings ST un LA dejās, kā arī sacentās mazie iesācēju grupas dejotāji un vairāki kvalifikāciju klašu pāri.

Pirmā diena

Seniori 3. grupas ST deju dejotāji Juris un Anita Boldiševiči pārliecinoši uzvarēja visās 5 dejās un izcīnīja 1.vietu!

Iesācēji 2-3.līmenis 2006.-2007.g. Artēmijs Skvorcēvičs un Amanda Priedniece šoreiz pirmo reizi piedalījās no ¼ fināla un veiksmīgi iekļuva ½ fināla un stiprajā finālā un izcīnīja 2.vietu. Pāris arī pārgāja uz E-4.klasi!

Iesācēji 2010.gads un jaunāki 1-2.līmenis Marats Kurbatovs un Paula Kolča izcīnīja 1.vietu;

Iesācēji 2009.gads un jaunāki 1-2.līmenis Emīls Stūrmanis un Kerija Agra Ancīte izcīnīja 1.vietu;

Iesācēji 2009.g.un jaunāki 3.līmenis Matīss Jurēvičš un Evelīna Sietniece izcīnīja 1.vietu, pāris pārgāja uz E-4.klasi!

Mūsu treneris Artūrs Freimanis ar Marinu Tulp izcīnīja LA deju reitingā pieaugušajiem 3.vietu!

Otrā diena

Veiksmīgs starts mūsu solo meitenēm, visām ļoti augstas atzīmes un labs rezultāts. Sacensībās piedalījās- Anastasija Trizna, Laura Vētra, Anastasija Ščolupa , Beatrise Jansone , Marsela Barovska, Ariāna Smilga.

4.vietu finālā izcīnīja Vanesa Kleina (2004-2005.g. Solo meitenes);

Iesācēji 2008.g. un jaunāki 1-2.līmenis 1.vietu izcīnīja Artūrs Dandēns-Ketija Osokina, 2.vietu izcīnīja Niklāvs Volkovs-Viktorija Vendija Kovaļova;

Iesācēji 2008.g. un jaunāki 2-3.līmenis 1.vietu izcīnīja Mārcis Sakne un Anna Rjabova, kā arī Roberts Meikšāns un Polina Matosova;

Bērni 1 E-4 veiksmīgs starts mūsu dejotājiem Roberts Dorbe un Eleonora Brice 9.vieta ,Emīls Ciprus un Melānija Mārtiņa 2.vieta, pāris arī pārgāja uz E-6.klasi,bet Ričards Andrejs Bolšteins un Madara Klišāne 1.vieta!

Juniori 1 D piedalījās 18 spēcīgi pāri, Markuss Būmanis ar Zani Zaksi izcīnīja augsto 8.vietu , bet Kristiāns Mārtiņš Ramiņš un Alise Kristāla tika finālā un izcīnīja 6.vietu!