“Ziemas akordi”

15.novembrī Rīgā BC „Turība” telpās notika starptautiskās sporta deju sacensības
„Ziemas akordi”. Sacensību ietvaros notika Latvijas reitinga sacensības Standarta dejās, kā arī Latvijas kausa izcīņas posmi dažādās kvalifikācijas klasēs un vecuma grupās. Sacensībās piedalījās arī pirmsskolas vecuma dejotāji, kā arī dažādu vecumu un līmeņu iesācēju grupas dejotāji. Mūsu studijas dejotāji piedalījās šajās sacensībās un izcīnīja vairākas godalgotās vietas.
Paši jaunākie dejotāji pirmsskolas vecuma 1 līmeņa dejotāji sacentās 2.dejās W,CH
1.vietu izcīnīja Roberts Dorbe un Eleonora Brice, 2.vietu izcīnīja Rihards Purmalis un Anastasija Ščolupa, kā arī 2.vieta Raivim Veipam un Norai Nonbergai;
Iesācēji 2008.gads un jaunāki 1-2 līmeņa dejotāji sacentās 3.dejās W,CH,J
1.vietu izcīnīja Raivo Zimelis un Elza Freiberga, 2.vietu izcīnīja Ričards Bolšteins un Diāna Aizezera, kā arī 2.vietu izcīnīja Matīss Jurēvics un Madara Klišāne;
Iesācēji 2007.gads un jaunāki 1-2 līmeņa dejotāji sacentās 4.dejās W,Q,CH,J
1.vietu izcīnīja Raivo Zimelis un Elza Freiberga (dejotāji piedalījās divās grupās), 3.vieta Emīlam Rozem un Annai Rjabovai, kā arī 3.vieta Robertam Celmiņam un Samantai Siliņai;
Iesācēji 2005-2006.gads un jaunāki 2-3 līmeņa dejotāji sacentās 4.dejās W,Q,CH,J
2.vietu izcīnīja Dēvids Smirnovs un Elīna Vāķe, 3.vietu Pēteris Buske un Ieva Buske;
E-4 klasē Bērni II grupā 3.vieta finālā Kristiānam Mārtiņam Ramiņam un Alisei Kristālai, Mikam Slavinskim un Viktorijai Radziņai šoreiz 8.rezultāts;
Viena no spēcīgākām grupām ir Bērni II grupā E-6.klase, dejotājiem ir ļoti liela konkurence un rezultāti katrās sacensībās atšķiras. Mūsu kluba dejotāji Kristers Jerofejevs un Raimonda Ance Dobiline šoreiz 13.vietā, bet Markuss Būmanis ar partneri Zani Zaksu tika ½ fināla un izcīnīja 11.vietu.
Juniori I E-6 klasē Latvijas kausa izcīņas posmā šoreiz mūsu kluba divi pāri tika spēcīgākā finālā. Paulis Ratnieks ar partneri Mariju Beāti Nonbergu izcīnīja 2.vietu, bet kluba biedrs Ralfs Konovs ar partneri Samantu Braginu 5.vietu!
Latvijas Reitinga Standarta deju programmā Juniori II grupa 3.vietu izcīnīja Agnis Freimanis ar partneri Elīzu Stražinsku;
Apsveicam visus SDK „Lielupe” studijas dejovisi.lv dejotājus un viņu vecākus ar lieliskiem rezultātiem un novēlam veiksmi nākošajās sacensībās!

Mūsu dejotāju treneri Artūrs ar Žaklīnu piedalīsies ne tikai Pasaules čempionātā Vīnē Austrijā 21.novembrī, bet arī Pasaules kausā Latīņamerikas dejās, kurš norisināsies 5.decembrī Vācijā Wetzlar. Novēlam veiksmi arī viņiem!