Zelta Rudens 2016 un Dinaburgas kauss rezultāti

Svētdien 16.oktobrī biznesa centra “Turība” telpās norisinājās tradicionālās sporta deju sacensības Zelta Rudens-2016. Mūsu klubu šajās sacensībās pārstāvēja liels dejotāju skaits, piedaloties vairākās vecuma grupās un kvalifikācijas klasēs.

Iesācēji 2006.g. un jaunāki dejotāji 2.līmenis

2.vietu izcīnīja Rihards Purmalis un Anastasija Ščolupa, kā arī Adriāns Sisojevs un Elīna Pedkovica;

1.vietu izcīnīja Artēmijs Skvorcēvičs un Amanda Priedniece!

Iesācēji 2008.g. 2.līmenis

2.vietu  izcīnīja Artūrs Dandēns ar abām partnerēm Ketiju Osokinu un Evelīnu Sietnieci, kā arī Emīls Stūrmanis un Kerija Agra Ancīte un Raivis Veips ar abām partnerēm Viktoriju Cvetkovu un Evelīnu Jansoni;

1.vietu izcņīja Mārcis Sakne un Anna Brakovska , kā arī Roberts Meikšāns un Polina Matosova!

Iesācēji 2005.g. un jaunāki

2.vietu izcīnīja Pēteris un Ieva Buske!

Bērni 1 E-4.klasē piedalījās 24 pāri. Spēcīgā konkurencē 8.vietu izcīnīja Emīls Ciprus un Melānija Mārtiņa, bet kluba dejotājs Raivo Zimelis un Elza Freiberga šajās sacensībās pirmie!

Juniori 1 E-6.klasē Latvijas kausa izcīņas posmā startēja 17 deju pāri. Kristiāns Mārtiņš Ramiņš un Alise Kristāla izcīnīja 8.vietu!

Bērni 2 E-6.klasē 14 pāru konkurencē 6.vietu finālā izcīnīja Kristers Jerofejevs un Diāna Aizezera.

Iesācēji 3.līmenis 2007.gads mūsu klubs piedalījās ar pieciem deju pāriem. 18 pāru konkurencē 2.vietas Robertam Celmiņam un Samantai Siliņai, Robertam Dorbem un Eleonorai Bricei, kā arī Matīsam Jurēvicam un Madarai Klišānei, 1.vietas Ričardam Andrejam Bolšteinam un Annai Rjabovai, kā arī Emīlam Rozem un Lotei Baimanovai!

 

15.oktobrī mūsu kluba deju pāris Toms Egīls Jucēvičs ar partneri Elīni Pauru mēroja tālu ceļu uz Daugavpili, lai piedalīties sacensībās Dinaburgas kauss. Toms un Elīne veiksmīgi tika finālā Jauniešu un Junioru 2 apvienotajā  D.klasē , bet diemžēl partnera sliktas pašsajūtas dēļ sacensības vajadzēja pārtraukt. Sacensībās nopelnīta 6.vieta