Valsts čempionāts LA dejās

Divu dienu garumā 27.-28.februārī Rīgā Sporta namā Daugava notika lielākās valsts sporta deju sacensības Latvijas čempionāts Latīņamerikas dejās , kā arī kvalifikācijas klašu pāru sacensības “Dzintarjūra 2016”.

Valsts čempionātā Latīņamerikas dejās piedalījās divi SDK “Lielupe” pāri. Kristers Jerofejevs un Raimonda Ance Dobiline veiksmīgi nostartēja Bērnu grupā, bet Deivids Siliņš un Elizabete Ābele apdejoja vairākus deju pārus Jauniešu grupā! Mūsu pedagogi Artūrs Freimanis un Žaklīna Sola tika spēcīgajā finālā Pieaugušo grupā un izcīnīja 6.vietu!

Otrā dienā dejotāji sacentās vairākās kvalifikācijas klasēs un dažādās iesācēju grupās. Mūsu studijas dejotājiem šīs sacensības bija ļoti veiksmīgas!

Roberts Dorbe un Eleonora Brice startēja divās Iesācēju grupās pirmsskolas vecuma grupā, kur pāri dejoja trīs dejas un iesācēji 2008.g. un jaunāki divas dejas. Abās grupās Roberts ar Eleonoru izcīnīja pirmo absolūto rezultātu!

Iesācēji 2007.g. un jaunāki 1-2.līmenis 4.dejas startēja 29 dejotāju pāri. Roberts Celmiņš un Samanta Siliņa, kā arī Matīss Jurēvics un Madara Klišāne, Emīls Ciprus un Lote Baimanova izcīnīja 1.vietas! Emīlam Rozem un Annai Rjabovai 2.vieta!

Iesācēji 2007.g. un jaunāki 3.līmenis, 20 pāru konkurencē 1.vietu izcīnīja Raivo Zimelis un Elza Freiberga!

Iesācēji 2005-2006.g. 3.līmenis Kristians Sakne un Laura Zvirbule, kā arī Dēvids Smirnovs un Diāna Aizezera izcīnīja 1.vietas!

Bērni 1 E-4 klasē Dmitrijs Antoņenko un Melānija Mārtiņa 19 pāru konkurencē izcīnīja 7. vietu!

Bērni 2 E-6.klasē Latvijas kausa izcīņas posma sacensībās startēja 32 deju pāri. Kristers Jerofejevs un Raimonda Ance Dobiline izcīnīja 12.vietu!

Juniori 1 E-6.klasē piedalījās 14 pāri ,7-8.rezultātu uzrādīja Kristiāns Mārtiņš Ramiņš un Alise Kristāla!

Juniori 1 D klasē Latvijas kausa izcīņas posmā 23 pāru konkurencē Paulis Ratnieks ar Mariju Beāti Nonbergu uzrādīja 6 rezultātu finālā!

Apsveicu visus dejotājus un paldies visiem vecākiem par izturību sacensībās! Veiksmīgu startu nākošajās sacensībās!

Studijas trenere Ilona Freimane