Tartu Open 2017

Starptautiskās sporta deju sacensības TARTU OPEN 2017

27.maijā mūsu kluba dejotāji piedalījās starptautiskās sporta deju sacensībās Igaunijā,TARTU OPEN 2017.

Sacensības notika vienlaicīgi divās zālēs un pulcēja ap 700 pārus no dažādām pasaules valstīm. Mūsu klubu pārstāvēja 9 lieliskie pāri, kuri godam izcīnīija augstus rezultātus starptautiskā konkurencē.

Agrā rīta stundā Paulis Ratnieks –Marija Beāte Nonberga Juniori 2 C ST programmā veiksmīgi tika finālā un izcīnīja 4.vietu, LA programmā, kur konkurence bija spēcīgāka un pāru skaits lielāks, pāris izcīnīja vienādu punktu skaitu ar trešo vietu, bet tomēr ierindojās 4.vietā!

Toms Egils Jucēvičš –Elīne Paura Jauniešu C programmā ST izcīnīja 4.vietu, bet LA programmā divās dejās izcīnot uzvaru, kopvērtējumā izcīnīja 2 vietu!

Bērni E klasē lielā konkurencē Ričards Andrejs Bolšteins –Madara Klišāne ST dejās 15.vieta, bet LA dejās 17.vieta, viņu kluba biedrs Raivo Zimelis ar partneri Elzu Freibergu ST dejās piekāpās tikai pārim no Lietuvas – 2.vieta! LA dejās 4.vieta finālā! Pāris arī mēģināja savus spēkus D klasē un tur ST deju programmā no 35 pāriem 12.vieta, LA dejās no 38 pāriem 15.vieta.Lielisks sasniegums!

Juniori 1 D Standarta programmā Kristiāns Mārtiņš Ramiņš ar Alisi Kristālu izcīnīja 4.vietu finālā, Markuss Būmanis un Zane Zaksa ar savu kluba biedru Kristeru Jerofejevu ar partneri Diānu Aizezeru dalīja 9/10. vietu. LA programmā Kristiāns Mārtiņš Ramiņš ar Alisi Kristālu izcīnīja 6.vietu finālā, Kristers Jerofejevs-Diāna Aizezera 7.vietu, bet Markuss Būmanis un Zane Zaksa 3.vietu!

Liels prieks par diviem drosmīgiem Iesācēju pāriem, kuri mēroja tālo ceļu uz Igauniju, lai sacenstos ar pāriem no Lietuvas, Latvijas, Somijas, Baltkrievijas un Latvijas.

Emīls Stūrmanis ar Keriju Agru Ancīti izcīnīja 2.vietu Iesācēji Bērni 1 2 dejās , Roberts Meikšāns ar partneri Polinu Matosovu mēģināja savus spēkus Iesācēji Bērni 1 gan 6 dejās , gan 4 dejās un sasniedza lielisku rezultātu – 4.dejās 3.vieta, bet 6.dejās 2.vieta. Jāpiebilst, ka pāris pirmo reizi sacensībās dejoja Sambu un Vīnes valsi, kā arī dejoja ½ fināla un finālu!

Vakara daļā mūsu treneris Artūrs Freimanis ar savu igauņu partneri Marinu Tulp startēja pieaugušajā grupā Latīņmerikas dejās. Pāris tika finālā un izcīnīja 3.vietu! Paldies tiem dejotājiem un vecākiem, kuri klātienē 22.50 vakārā vēroja sava trenera dejojumu un ļoti atbalstīja, tas Artūram un Marinai ļoti palīdzēja!

Kopumā mūsu kluba dejotāji piedalījās 11.finālos un 12.fināls bija Artūram ar Marinu!

Šī gada garā deju sezona veiksmīgi aizvadīta, priekšā atpūta un darbs nometnēs, jaunu mērķu izvirzīšana un sasniegšana!