Sporta deju sacensības šajās brīvdienās

Sporta deju sacensības “Siguldas rudens”.

Sestdien 21.oktobrī Siguldā notika tradicionālās sporta deju sacensības “Siguldas rudens”. SDK “Lielupe” dejotāji plaši apmeklēja šīs sporta deju sacensības .

Iesācēji 2008.g. un jaunāki dejotāji 1-2.līmenis 4.dejas Marats Kurbatovs un Paula Kolča izcīnīja 1.vietu!

Iesācēji 2008.g. un jaunāki dejotāji 2-3.līmenis 4.dejas Emīls Stūrmanis un Kerija Agra Ancīte arī izcīnīta 1.vieta!

Bērni 1 E-6.klasē Emīls Ciprus un Melānija Mārtiņa izcīnīja 5.vietu!

Bērni 1 E-4.klasē 3.vietu izcīnīja Mārcis Sakne un Anna Rjabova!

Juniori 1 D.klasē ST 6.vieta Kristeram Jerofejevam un Diānai Aizezerai , 7.vieta Kristiānam Mārtiņam Ramiņam un Alisei Kristālai;

Juniori 1 D.klasē LA 12.vieta Kristeram Jerofejevam un Diānai Aizezerai , 13.vieta Kristiānam Mārtiņam Ramiņam un Alisei Kristālai;

Juniori 2 C.klasē ST 3.vieta Paulim Ratniekam un Marijai Beātei Nonbergai!

Bērni 2 E-4.klasē Latvijas Kausa izcīņas posmā 27.pāru konkurencē 5.vietu izcīnīja Emīls Roze un Lote Baimanova!

Daugavpils kauss 2017

Svētdien 22.oktobrī daži SDK “Lielupe” pāri mēroja tālo ceļu uz Daugavpuili , lai piedalītos Latvijas kausa posmos Juniori 1 E-4.klasē un Juniori 1 D.klasē.

Pēteris un Ieva Buske izcīnīja 8.vietu Juniori 1 E-4.klasē Latvijas kausa posmā;

Markus Būmanis un Zane Zaksa 9.vietu , Kristiāns Mārtiņš Ramiņš 11. vietu Juniori 1 D.klasē Latvijas Kausa posmā.

Apsveicu visus dejotājus un viņu vecākus ar sasniegtiem rezultātiem un novēlu veiksmi turpmākās sacensībās!