Sacensības brīvdienās

Nedēļas nogalē sporta deju dzīvē Latvijā notika divas sporta deju sacensības – sestdien, 5.decembrī, notika tradicionālās sporta deju sacensības Liepājā „Dzintarlāsīte”, svētdien, 6.decembrī, „ Ziemassvētki Siguldā”. Toms Egīls Jucēvičs un Laura Šinkarēviča piedalījās sacensībās Liepājā. Grupā Juniori II + Jaunieši E-6 klasē viņi izcīnīja 2.vietu!
Siguldā piedalījās vairāki mūsu kluba pāri. Iesācēji 1.-2.līmenis 2008.g. un jaunāki dejotāji 3.dejas – Raivo Zimelis un Elza Freiberga izcīnīja 1.vietu, Ričards Andrejs Bolšteins ar partneri Diānu Aizezeru 2.vietu! Šie paši pāri piedalījās arī otrā grupā iesācēji 1.-2.līmenis 2007.g. un jaunāki 4.dejas un šoreiz abiem pāriem 1.vietas!
Pēteris un Ieva Buske startēja 2.grupās. Iesācēji 1.-2.līmenis 2005.g. un jaunāki, šajā grupā viņiem 1.rezultāts, bet Iesācēji 2005.g. un jaunāki 3.līmenis- 3.vieta!
Pirmo reizi mūsu kluba dejotāji – Dmitrijs Antoņenko un Melānija Mārtiņa, startēja Bērni I grupā E-4 klasē. Pāris pārvarēja uztraukumu un veiksmīgi cīnījās spēcīgākajā konkurencē;
Bērni II E-4 klasē 1.vietu izcīnīja Kristiāns Mārtiņš Ramiņš un Alise Kristāla!
Bērni II E-6 klasē divi mūsu kluba pāri – Kristers Jerofejevs un Raimonda Ance Dobiline, un Markuss Būmanis un Zane Zaksa. Abi pāri veiksmīgi tika ½ finālā, bet līdz finālam iekļūt šoreiz izdevās Kristeram un Raimonda – viņiem 2.vieta! Markusam un Zanei 10.rezultāts;
Juniori I E-6 klasē Ralfam Konovam un Samantai Braginai 1.vieta, bet kluba biedriem Maikam Podoļskim un Patrīcijai Annai Liepai 4.vieta!