Sacensības 1. adventē

Šajā nedēļas nogalē sporta deju sacensības pulcēja daudzus dejotājus gan Latvijā, gan ārpus tās. Studijas Dejovisi.lv SDK “Lielupe” dejotāji startēja vairākās deju sacensībās vienlaicīgi.

Sestdien 26.novembrī Toms Jucēvičš un Elīne Paura stratēja Rīgas 89.vidusskolā D.klasē Jauniešu un Junioru 2 konkurencē. Standarta dejās viņi izcņīja 8.vietu, bet Latīņamerikas dejās 6.vietu;

Svētdien 27.novembrī Raivo Zimelis un Elza Freiberga mēroja tālo ceļu uz Igauniju, lai startēt starptautiskās sporta deju sacensībās Tallinn Open. Standarta dejās E-4, E-6.atklātajā klasē viņi izcīnīja 7.vietu no 23 pāriem, bet Latīņamerikas dejās izdevās uzkāpt uz 3.vietas pjedestāla pakāpiena!

Šajā pašā dienā Rīgā B/C Turība dejotāji sacentās vairākos Latvijas kausa izcīņas posmos un dažādās kvalifikācijas klašu un iesācēju sacensībās “Ziemassvētki 2016”.

Iesācēji 2010.gads 1-2.līmenis 2.dejās

Marats Kurbatovs un Paula Kolča izcīnīja 1.vietu;

Divas drosmīgas meitenes Anastasija Ščolupa un Laura Vētra startēja meiteņu solo grupā un uzrādīja lielisku rezultātu;

Iesācēji 2008.gads un jaunāki dejotāji 1-2.līmenis

Raivis Veips un Evelīna Jansone izcīņīja 3.vietu, Artūrs Dandēns un Evelīna Sietniece arī 3.vietu, Artūrs Dandēns un Ketija Osokina 2.vietu, Roberts Meikšāns un Polina Matosova 1.vietu;

Iesācēji 2007.g. un vecāki dejotāji 2-3.līmenis

3.vietu izcīnīja Māris Riekstiņš un Evisa Kalķe, 2.vieta Artēmijam Skvorcevičam un Amandai Priedniecei, kā arī Robertam Celmiņam un Samantai Siliņai, 1.vieta Pēterim un Ievai Buskēm;

Iesācēji 2008.g. un jaunāki dejotāji 2-3.līmenis

1.vietu izcīnīja Mārcis Sakne un Annai Rjabovai, kā arī Roberts Dorbe un Eleonora Brice;

Iesācēji 2009.g. un jaunāki 1-2.līmenis 3.dejās Emīls Stūrmanis un Kerija Agra Ancīte izcīnīja 1.vietu;

Bērni 2 E-4.klasē 14.rezultāts Dēvidam Smirnovam un Elīnai Vāķei;

Bērni 1 E-4.klasē 1.vieta Emīlam Ciprusam un Melānijai Mārtiņai!

Bērni E 6 klasē Latvijas kausa izcīņas posmā 37 pāru konkurencē 17.rezultāts Kristeram Jerofejevam un Diānai Aizezerai;

Juniori 1. D.klasē Latvijas kausa pēdējā šī gada posmā abi mūsu kluba pāri tika ½ Fināla, Markuss Būmanis un Zane Zaksa izcīnīja 11.vietu, bet Paulis Ratnieks ar Mariju Beāti Nonbergu pārliecinošu uzvaru visās 8.dejās!

Vakara daļā mūs priecēja senioru grupas dejotāji Anita un Juris Boldiševiči, kuri izcīnīja 2.vietu!!!