Pirmās aprīļa sacensības

Šajās brīvdienās 2-3.aprīlī mūsu kluba dejotāji piedalījās vairākos svarīgos deju turnīros.

Sestdien 2.aprīlī Liepājā notika svarīgākās sporta deju sacensības ”Dzintarlāse 2016” ar Latvijas kausa izcīņas posmu Juniori 1 E-6.klasē, kur startēja 28 spēcīgi pāri no dažādiem Latvijas un Lietuvas klubiem. Mūsu pāri nostartēja godam! Spēcīgā konkurencē Kristians Mārtiņš Ramiņš un Alise Kristāla izcīnīja 14.vietu, bet Markus Būmanis un Zane Zaksa tika līdz finālam un izcīnīja 6.vietu!

Svētdien 3.aprīlī vairāki pāri piedalījās starptautiskās sacensībās Lietuvas pilsētā Klaipēdā. Kristres Jerofejevs ar Raimondu Anci Dobilini Bērni 2 6 dejās izcīnīja 14.vietu. Paulis Ratnieks ar Mariju Beāti Nonbergu Juniori 1 LA sasniedza 12.rezultātu. Dmitrijs Antonenko un Melānija Mārtiņa Bērni 1 E4 klasē 12.vietu. Kristians Mārtiņš Ramiņš un Alise Kristāla Juniori 1 E6.klasē 16.vietu, bet Mikss Slavinskis un Viktorija Radziņa Juniori 1 E4.klasē 7-9.vietu!

Tajā pašā laikā Rēzeknē norisinājās Latvijas Reitings Latīņamerikas dejās, kur arī startēja mūsu studijas pārstāvi. Mūsu pedagogi Artūrs Freimanis un Žaklīna Sola izcīnīja 5.vietu! Deivids Siliņš un Elizabete Ābele startēja Jauniešu grupā, bet šoreiz nākošai kārtai nekvalificējās, bet Agnis Freimanis un Elīza Stražinska izcīnīja 10.vietu!