Pavasara kauss 2017

4.martā Rīgā Teikas vidusskolā notika tradicionālās sporta deju sacensības Pavasara kauss. Sacensības pulcēja ļoti daudz dejot gribošus bērnus no vairākiem Latvijas un Lietuvas deju klubiem. Sacensību ietvaros notika vairāki Latvijas kausu posmi, kā arī dažādu Iesācēju grupu un citas kvalifikācijas klašu grupu dejotāju sacensības.

Mūsu klubam šīs sacensības bija veiksmīgas.

Iesācēji 2009.g. 1-2. Līmenis 1.vietu izcīnīja Emīls Stūrmanis un Kerija Agra Ancīte (pāru skaits-30)!

Iesācēji 2008.g. un jaunāki 1-2.līmenis 1.vieta Artūram Dandēnam un Ketijai Osokinai;

Iesācēji 2007.g. un jaunāki 2-3.līmenis 1.vieta Artēmijam Skvorcēvičam un Amandai Priedniecei, kā arī Robertam Meikšānam un Polinai Matosovai!

Bērni 1 E-4 klasē Latvijas kauss mūsu klubu pārstāvēja trīs deju pāri Roberts Dorbe un Eleonora Brice, Ričards Bolšteins un Madara Klišāne, kā arī Emīls Ciprus un Melānija Mārtiņa. Šoreiz stiprā konkurencē Roberts un Eleonora 13.vietā, Emīls –Melānija 3.vietā, bet Ričards un Madara 2.vietā! Kopā piedalījās 21 deju pāris;

Bērni 2 E-4 klasē pirmo reizi startēja Emīls Roze un Lote Baimanova, šoreiz viņiem neizdevās pārvarēt pirmo kārtu, bet tā ir tikai pirmā reize pēc Iesācēju konkurences!

Juniori 1 E-4 klasē 16.vietu izcīnīja Pēteris Buske un Ieva Buske.

Bērni 1 E-6 klasē pārliecinošu 1.vietu izcīnīja Raivo Zimelis un Elza Freiberga!

Juniori 1 D.klase Latvijas kauss 13.vietu izcīnīja Kristiāns Mārtiņš Ramiņš un Alise Kristāla, bet 11.vietu Markuss Būmanis un Zane Zaksa;

Apsveicam visus dejotājus un viņu vecākus ar veiksmīgu startu un vēlam veiksmi nākošajās sacensībās!

Studijas galvenā trenere Ilona Freimane