Mirada Cup 2016

26.martā Rīgā Kultūras centrā Ziemeļblāzma notika tradicionālās starptautiskās sporta deju sacensības Mirada Cup 2016. Dienas garumā sacensības piedalījās un dažādās kvalifikācijas klasēs startēja ap 400 pāru no Lietuvas,Igaunijas, Dānijas,Izraelas,Baltkrievijas, kā arī Latvijas klubiem. Sacensībās startēja arī mūsu sporta deju kluba “Lielupe” dejotāji.

Juniori I E-6.klasē 1.vietu izcīnīja Markuss Būmanis un Zane Zaksa, 4.vietu Kristiāns Mārtiņš Ramiņš un Alise Kristāla. Veiksmīgs starts mūsu kluba dejotājiem!

Juniori I D. klasē Latvijas kausa izcīņas posmā 11.vietu izcīnīja Paulis Ratnieks un Marija Beāte Nonberga.

Jaunieši+ Pieaugušie C+B klasē LA dejās startēja 18 spēcīgi pāri no Lietuvas, Baltkrievijas un Latvijas. 13.vietu izcīnīja Deivids Siliņš un Elizabete Ābele, bet 5.vietu Agnis Freimanis un Elīza Stražinska.

Bērni II grupā E6 klasē Latvijas kausa izcīņas posmā startēja 41 deju pāris, šoreiz mūsu pāris Kristers Jerofejevs un Raimonda Ance Dobiline otrā kārtā nekvalificējās.

Sacensībās piedalījās arī mūsu kluba jaunās zvaigzītes!

Iesācēji 2008.g.un jaunāki 3.līmeņa dejotāji 1.vieta Matīsam Jurēvicam un Madarai Klišānei, bet Raivo Zimelim un Elzai Freibergai 1.absolūtā vieta!

2007.g. un jaunāki 3.līmeņa dejotāji 2.vieta Robertam Celmiņam un Samantai Siliņai, 3.vietas Emīlam Ciprusam un Lotei Baimanovai, kā arī Emīlam Rozem un Annai Rjabovai.

Pieaugušo grupā LA deju programmā startēja arī mūsu skolotāji Artūrs Freimanis un Žaklīna Sola. Viņiem 4.vieta!