Latvijas čempionāts 10 dejās

Sestdien 10.februārī Valmierā notika otrais šī gada valsts čempionāts sporta dejās.

Šoreiz tika noskaidroti čempioni 6.dejās, 8.dejās un 10.dejās. Sacensību pirmajā daļā startēja otrā Latvijas kausa posma Bērni 2 E-4 klases dejotāji. Mūsu klubu pārstāvēja trīs deju pāri Emīls Roze -Lote Baimanova, Mārcis Sakne – Anna Rjabova un Roberts Meikšāns- Polina Matosova. No28.pāriem visi trīs pāri tika ½ Fināla. Emīls –Lote izcīnīja 11.vietu, Roberts-Polina 4.vietu, Mārcis-Anna šajās sacensībās svinēja uzvaru!

Sacensību otrajā daļā startēja čempionātu grupas. Mūsu klubu pārstāvēja Bērnu grupas divi pāri Ričards Andrejs Bolšteins – Madara Klišāne un Raivo Zimelis – Elza Freiberga, abi pāri veiksmīgi pārvarēja pirmo kārtu un Ričards ar Madaru ierindojās 23.vieta,bet Raivo –Elza , tieši tāpat , kā ST deju čempionātā kļuva par vicečempioniem arī 6.deju kopvērtējumā! Diemžēl nevarēja čempionātā piedalīties mūsu vadošais pāris Paulis Ratnieks un Marija Beāte Nonberga, partneres nopietnas traumas dēļ, cerēsim , ka pāris varēs piedalīties nākošajā čempionātā LA dejās , kurš norisināsies 11.martā Rīgā sporta namā Daugava