Jaunmārupe 2016

21.-22.maijā Jaunmārupē notika vienas no šīs sezonas pēdējām sporta deju sacensībām. Divu dienu garumā Jaunmārupes pamatskolas sporta hallē sacentās dažāda vecuma un līmeņa dejotāji. Pirmā dienā mūsu klubu pārstāvēja solo meitene Rita Ieviņa ar savu veiksmīgo startu, kā arī Ravis Veips ar partneri Valēriju Ņeverovsku, kuri 2009.g. 1-2.līmenī izcīnīja 3.vietu, bet 2008.g. un jaunākus 1-2.līmeņa dejotājus pārstāvēja Rihards Purmalis un Anastasija Ščolupa, kuri arī izcīnīja 3.vietu.

Otrā dienā Juniori 1 E-6 klasē 22 pāru kopvērtējumā 4.vietu finālā izcīnīja Kristiāns Mārtiņš Ramiņš un Alise Kristāla, Mikss Slavinskis un Viktorija Radziņa šoreiz finālam nekvalificējās;

Bērni 1 E-4 26 pāru konkurencē 7.vietu izcīnīja Raivo Zimelis un Elza Freiberga!

Juniori 1 D.klasē 2.vietu izcīnīja Paulis Ratnieks un Marija Beāte Nonberga!

Bērni E-6 klasē 28 pāru konkurencē Kristers Jerofejevs un Raimonda Ance Dobiline izcīnīja 7.vietu!

Juniori 2 + jaunieši D.klasē 4.vietu izcīnīja Toms Egīls Jucēvičš un Eline Paura!

Iesācēji 2004.g. un jaunāki 2.vietu izcīnīja Pēteris un Ieva Buske!

Iesācēji 2007.g. un jaunāki 3.vietu izcīnīja Māris Riekstiņš un Evisa Kaļķe, bet 1.vietas Roberts Dorbe un Eleonora Brice, Emīls Roze un Anna Rjabova, Emīls Ciprus un Lote Baimanova, Matīss Jucēvičš un Madara Klišāne, Roberts Celmiņš un Samanta Siliņa. Labāko rezultātu no mūsu kluba šajā grupā uzrādīja Ričards Andrejs Bolšteins un Laura Zvirbule!

Pēdējā sacensību daļā sacentās hobby klases dejotāji, mūsu klubu pārstāvēja divi pāri. Jānis Ažēns un Kristīne Sidraba Zīlīte izcīnīja 2.vietu Standarta dejās, bet Viktors Valainis un Solvita Mickēviča 4.vietu!

Apsveicam dejotājus ar veiksmīgu sezonas nobeigumu un novēlam izturību un spēku, lai sagatavotos nākošai sezonai!