Grand Prix 2016

16.-18. Decembrī Rīgā izstāžu centrā “Kīpsala”norisinājās viens no lielākiem deju festivāliem pasaulē Baltic Grand Prix 2016. Triju dienu garumā norisinājās dažādu līmeņu sacensības, gan maziem dejotājiem, gan pasaules ranga labākajiem pāriem. 17.12. deju zālē norisinājās pasaules čempionāts jauniešu grupai Latīņamerikas dejās, kur 71 pāris no dažādām pasaules valstīm sacentās par augstāko vietu čempionātā. Prieks, ka tieši Latvijas pārim izdevās sasniegt šo lielisko rezultātu! Denis Gudovskis un Megija Dana Morīte svinēja uzvaru!

Mūsu studijas dejotāji plaši apmeklēja šīs deju sacensības visās trijās dienās.

Pirmā diena

Juniori 1 D.klasē sacentās divi mūsu kluba pāri Markuss Būmanis un Zane Zaksa un Paulis Ratnieks un Marija Beāte Nonberga. Latīņamerikas deju programmā abi pāri uzrādīja labu rezultātu, apdejojot Latvijas vadošos deju pārus. Markuss ar Zani 13.vieta, Paulis ar Mariju 3.vieta, piekāpjoties tikai pārim no Lietuvas un Baltkrievijas. Standarta deju programmā Markuss ar Zani 19. rezultāts, bet Paulis ar Mariju svinēja uzvaru!

Citā deju zālē SDK Lielupe dejotāji Anita un Juris Boldiševiči tika finālā Seniori C+B klasē un izcīnīja 5.vietu starptautiskā finālā!

Otrā diena

Bērni 1 E-4 klasē – milzīgs pāru skaits 44 pāri. Plaši pārstāvēta Lietuva, Igaunija, Baltkrievija, Kazahstāna, Krievija, kā arī citas valstis un protams, Latvija. Mūsu abi pāri Emīls Ciprus – Melānija Mārtiņa un Raivo Zimelis – Elza Freiberga uzrādīja fantastisku rezultātu: Emīls-Melānija 5.vieta un Raivo-Elza 2.vieta, tikai divi pāri no Latvijas pārstāvēja šo finālu un tie pāri ir mūsējie!

Iesācēji 3.līmenis Pēteris un Ieva Buske izcīnīja 2.vietu no vairākiem starptautiskiem pāriem un pārgāja E-4.klasē!

Solo meitenes – Agnese Šalna 1 vieta, Marta 2.vieta, Elizabete un Beatrise 3.vietas.

Trešā diena

Juniori 1 E-6 klase Kristiāns Mārtiņš Ramiņš un Alise Kristāla sasniedza labāko rezultātu starp Latvijas pāriem 7.vieta, piekāpjoties pāriem no Kazahstānas, Lietuvas un Baltkrievijas.

Iesācēju sacensības milzīgs pāru skaits –katrā grupā ap 40 pāri no Lietuvas, Baltkrievijas, Igaunijas, Latvijas.

Iesācēji 2010.g. un jaunāki 1-2.līmenis 2.dejas Marats Kurbatovs un Paula Kolča – 3.vieta

Iesācēji 2009.g. un jaunāki 1-2.līmenis Emīls Stūrmanis un Kerija Agra Ancīte 1.vieta!

2008.g. un jaunāki 1-2.līmenis Artūrs Dandēns –Ketija Osokina 2.vieta, Roberts Meikšāns un Polina Matosova 2.vieta, Raivis Veips un Viktorija Cvetkova 3.vieta, Rihards Purmalis un Anastasija Ščolupa 3.vieta

Iesācēji 3.līmenis 2008.g. Roberts Dorbe un Eleonora Brice 2.vieta, bet Mārcis Sakne ar Annu Rjabovu 1.vieta!

2007.g. un jaunāki 3.līmenis Emīls Roze un Lote Baimanova 2.vieta

2006.g.un jaunāki 2-3.līmenis Artēmijs Skvorcēvičš un Amanda Priedniece, kā arī Adriāns Sisojevs un Elīna Pedkoviča 3.vieta

Bērni 2 E-6.klasē no mūsu klubā startēja divi pāri Alekss Dombrovskis un Laura Zvirbule, kā arī Kristers Jerofejevs un Diāna Aizezera. Pāri skaits arī šajā starptautiskā konkurencē bija liels. Abi mūsu pāri apdejoja vairākus pārus un Kristers ar Diānu ierindojās 19.vietā, bet Alekss-Laura 22.vietā. Aleksim ar Lauru šis starts bija pirmais šajā deju klasē un šādā spēcīgā konkurencē!

Hobbi klases dejotāji Jānis Ažēns un Kristīne Sidraba Zīlīte, kā arī Kaspars un Anna Ļubinski uzdrīkstējās piedalīties sacensībās E klasē ST un LA. Kaspars un Anna abās programmās izcīnīja 2.vietu, bet Jānis un Kristīne LA 3.vieta, bet ST 1.v. !!!

Šīs lieliskais turnīrs ir noslēdzies, paldies visiem dejotājiem un vecākiem par izturību un atbalstu!