Dzintarlāsīte un Ziemassvētki Siguldā 2017

Dzintarlāsīte 2017

Sestdien 2.decembrī divi mūsu kluba pāri startēja sporta deju sacensībās Dzintarlāsīte 2017, kur notika pēdējie Latvijas Kausa posmi E-4. klasē Bērni 1 grupā un E-6. klasē Bērni 1+2 grupā. Ričards Bolšteins un Madara Klišāne pārliecinoši uzvarēja Bērni 1 E-4.klasē un LK reitingā kopvērtējumā ierindojās 1.vietā starp 42. Pāriem. Raivo Zimelis un Elza Freiberga vēl pārliecinošāk uzvarēja visu sešu deju kopvērtējumā un reitinga tabulā nodrošināja sev 2.vietu starp 61.pāri! Apsveicu dejotājus ar veiksmīgu deju sezonu Latvijas kausu posmos.

Artūrs Freimanis ar Marinu Tulp 2.decembrī piedalījās starptautiskās sacensībās Viļņā World Open LA, kur ierindojās 9.vieta!

Ziemassvētki Siguldā 2017

3.decembrī vairāki dejotāju pāri startēja sporta deju sacensībās Siguldā .

Iesācīji 2007.g. un jaunāki 3.līmenis 1.vietu izcīnīja Artūrs Dandēns un Ketija Osokina!

Iesācēji 2009.g. un jaunāki 3.līmenis Emīls Stūrmanis ar Keriju Agru Ancīti izcīnīja 2.vietu!

Bērni 1 E-4.klasē 4.vietu finālā izcīnīja Mārcis Sakne un Anna Rjabova , bet pārliecinošu uzvaru Roberts Meikšāns un Polina Matosova!

Juniori 1 E-4.klasē veiksmīgi nostartēja Pēteris un Ieva Buske , Latvijas kausa posmu kopvērtējumā pāris ir izcīnījis 8.vietu no 41.pāra!

Paulis Ratnieks un Marija Beāte Nonberga Juniori 2 C.klasē LA dejās izcīnīja 5.vietu un kausu kopvērtējumā ST dejās -3.vieta, bet LA dejās 4.vieta!

Apsveicu visus dejotājus ar veiksmīgu startu un vēlu veiksmi Baltic Grand Prix Latvija!