Džeza dejas meistarklase 26.jūlijā

Trešdienā, 26.jūlijā pie mums ciemosies horeogrāfe un deju pasniedzēja Kristiāna Cimmermane, lai pasniegtu džeza dejas meistarklasi Lūk ko par šo pasākumu saka pati Kristiāna:

Par savām nodarbībām saku – man patīk dejot kopā ar tiem, kuri ieradušies, jo apgūt ko jaunu un kopā piedzīvot dejas procesu, ir aizraujoši. Šoreiz kopā ļausimies un mācīsimies jauno brīvā un nepiespiestā gaisotnē. Nodarbības intensitāte ir katra paša izvēlē. Darām tik, cik varam un gribam, paņemam to, kas nepieciešams katram personīgi.

Manās nodarbībās ir jābūt gatavam iepazīt sevi un savu ķermeni ne tikai caur mākslu, bet ar fiziskas slodzes, elpošanas, klātbūtnes un domāšanas palīdzību. Katrs var atrast kaut ko sev. Kopā mēs gūsim ieskatu eklektiskajā džeza dejas stilā, kas piedāvā plašu kustību vārdnīcu un dažādas ritma kvalitātes, laika un telpas apguves iespējas. Varu garantēt, ka otru šādu džeza dejas nodarbību nekur nepiedzīvosiet!


Mana pieredze dejā uzkrāta caur klasiskās laikmetīgās dejas studijām Latvijas Kultūras koledžā un Latvijas Kultūras Akadēmija. Vēlāk pietuvojos pedagoģijas apgūšanai RPIVA. Bet ar džeza deju satikos skolojoties džeza dejas skolā Nicā, Francijā, vēlāk meistarklasēs pie Markus Zmoelnig (Itālija), Angelo Monaco (Itālija), Natalia Kasparova (Krievija). Kā arī vēl nesen studēju deju un kustību terapiju Rīgas Stradiņa Univeristātē. Savu pienesumu devušas ķermeņa antropoloģijas studijas Latvijas Universitātē. Paralēli studijām augstskolās esmu dejojusi Dzirnu un Buru pamatsastāvos, uzstājusies Latvijā un citur pasaulē.  Kopš 2008.gada vadu dejas nodarbības Rīgā, savā studijā, trenēju privāti sporta vingrotājus, radu kāzu dejas un palīdzu veidot horeogrāfijas privātiem svētkiem, personīgiem notikumiem.

Es radu horeogrāfijas un strādāju kā kustību konsultante projektos ar vokālo grupu FRAMEST, deju skolu Vendija, kā arī sadarbojos ar komponistu un izpildītāju konkursa Supernova dalībniekiem (Rūta Dūduma, Lauris Valters). Par aizraujošu un izaicinošu projektu saucu sadarbību ar Jūras Zilo Rīgas Labā krasta kori un Māru Holšteinu-Upmani TV3 šova Koru Kari ietvaros. Laikmetīgā džeza dejas izrāde “Meža gars” tika radīta Saulkrasti Jazz Festivālam, ko vēlāk atkārtoti dejojām Igates pils svētkos.

Esmu strādājusi kā kustību konsultante dziedātājai Inesei Ērmanei, Rūtai Dūdumai, Madarai Briedei. Pēdējais lielākais projekts – horeogrāfija mūziklam “Laternu stundā” ar Rīgas Zelta Kori, kā arī kustību režija “MAGNUM” saldējuma modes un mākslas kolekcijas prezentācijai “Release the Beast” un horeogrāfija pavasara TV reklāmas kampaņai t/c Galleria Riga.

Straptautiskājā dejas dienā Siguldā šogad vadīju džeza dejas meistarklasi, kurā satikos ar brīnišķīgiem cilvēkiem.

Šobrīd veidoju platformu www.tasteabit.com, kas ir vieta, kurā dalos pieredzē par kuku receptēm, rakstu ēdienu antropoloģijas ietvaros par ēdienu kultūrām, dalos ar skaistām fotogrāfijām, kuras pati fotografēju. Tiekamies uz deju grīdas vai virtuvē! 🙂

Piesakieties Fb vai arī info@dejovisi.lv

Dalības maksa meistarklasē – EUR 10,00