Daugavpils un Mirada cup 2017

26.martā viens mūsu kluba pāris mēroja tālo ceļu uz Daugavpili, lai piedalītos Latvijas kausa posmā Juniori 2 C klasē. Standarta dejās Paulis Ratnieks ar Mariju Beāti Nonbergu veiksmīgi tika finālā un izcīnīja 6.vietu- tas viņiem deva 5.rezultātu reitinga kopvērtējuma tabulā!

1.-2.aprīlī Rīgā K/C Ziemeļblāzma notika tradicionālās starptautiskas sporta deju sacensības Mirada cup 2017.

Pirmā dienā Bērnu grupā E- 6 klasē notika Latvijas kausa posms, kur sacentās 39 pāri no Latvijas, Lietuvas, Somijas, Igaunijas un Baltkrievijas. Mūsu kluba pārim Raivo Zimelim ar partneri Elzu Freibergu izdevās tikt finālā un izcīnīt 6.vietu! Finālā dejoja tikai trīs pāri no Latvijas!

Mūsu klubā pārim Ričardam Andrejam Bolšteinam ar Madaru Klišāni Bērni 1 E-4 klasē nedaudz pietrūka līdz iekļūšanai finālā – 8.vieta 19 pāru konkurencē. Šajā grupā arī tika pārstāvēti pāri no dažādām valstīm!

Vakara daļā mūsu kluba treneris Artūrs Freimanis ar savu partneri Marinu Tulp piedalījās OPEN LA grupā. Pāris tika starptautiskajā finālā, kur piedalījās trīs pāri no Latvijas, divi no Lietuvas un viens no Izraelas un izcīnīja 5.vietu!

Otrā denā Mirada cup 2017 sacensību ietvaros notika Juniori 2 C klases LA Latvijas kausa izcīņas posms, kurā startēja mūsu pāris Paulis Ratnieks un Marija Beāte Nonberga. Šajā grupā piedalījās 16 pāri no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Baltkrievijas. Paulis ar Mariju izcīnīja 9-10.vietu, no Latvijas pāriem sasniedzot 6-7 rezultātu.