Brīvdienu sacensības

Sestdien 7.oktobrī vēju pilsētā Liepājā notika tradicionālās starptautiskās sporta deju sacensības Vēju ritmi 2017. Mūsu klubu pārstāvēja Paulis Ratnieks ar partneri Mariju Beāti Nonbergu, kuri Juniori 2 C. klases Latvijas kausa izcīņas posmā Latīņamerikas dejās sacenšoties ar Latvijas un Lietuvas pāriem izcīnīja 4. vietu!

Svētdien 8.oktobrī starptautiskās sporta deju sacensībās Rudens 2017 B/C Turībā vairāki SDK “Lielupe” pāri sacentās savās vecuma grupās un kvalifikācijas klasēs.

2009.g. un jaunāki iesācēji 1-2.līmenis Marats Kurbatovs un Paula Kolča izcīnīja 1.vietu, Marats ar Paulu piedalījās arī 2010.g. 1-2.līmenis iesācēju grupā un arī tur tika izcīnīta 1.absolūtā vieta!

2008.g.un jaunāki dejotāji 2-3.līmenis stiprā konkurencē Artūrs Dandēns un Ketija Osokina izcīnīja 2.vietu, bet Emīls Stūrmanis un Kerija Agra Ancīta 1.vietu!

Bērni 2 E-4 klasē veiksmīgs starts mūsu pāriem! Artemijs Skvorcevičš un Amanda Priedniece pirmo reizi startējot šajā grupā izcīnīja 7.vietu, bet Emīls Roze un Lote Baimanova 3.vietu!

Bērni 1 E-4 klasē Latvijas kausa posmā sacentās pārsteidzoši liels pāru skaits no Latvijas un Baltkrievijas. Mūsu klubu pārstāvēja trīs deju pāri. Pirmo reizi šajā klasē piedalījās Roberts Meikšāns un Polina Matosova, viņi ieguva 15.rezultātu, Mārcis Sakne ar Annu Rjabovu 13.vietu, bet Ričards Andrejs Bolšteins ar Madaru Klišāni izcīnīja 3.vietu!

Sacensību noslēgumā mūsu Senioru 3 pāris Standarta deju Latvijas reitinga sacensībās Juris un Anita Boldišēviči pārliecinoši izcīnīja uzvaru!

Sestdien 7.oktobrī Ukrainas pilsētā Ļvovā notika starptautiskās sporta deju sacensības Lviv Open cup WDSF International Open LA mūsu treneri Artūrs Freimanis ar savu partneri Marinu Tulp izcīnīja sen gaidītu 1.vietu!

SDK Lielupe vadītāja Ilona Freimane