Baltic Grand Prix 2017

15.-17. decembrī trīs dienu garumā Rīgā Ķīpsalas izstāžu centrā norisinājās tradicionālais 36. starptautiskais deju festivāls Baltic Grand Prix 2017.

Pirmajā dienā, 15.decembrī startēja mūsu kluba Juniori 1 D klases dejotāji. Vairāku dažādas valstis pārstāvošo pāru konkurencē LA dejās Kristers Jerofejevs un Diāna Aizezera izcīnīja 22.vietu, Kristiāns Mārtiņš Ramiņš un Alise Kristāla 11-12.vietu, Markus Būmanis un Zane Zaksa 8-10. vietu. Juniori 1 D ST dejās Kristeram un Diānai 20.vieta, Markuss-Zane 15.rezultāts, bet Kristiāns ar Alisi tika finālā un izcīnija 6.vietu (no Latvijas pāriem 2.vieta)! Markuss ar Zani izmēģināja savus spēkus atklātajā grupā 8.deju konkurencē un arī šajā grupā viņiem izdevās apdzīt dažus pārus;

Dienas otrā pusē startēja Bērni 1 6.dejas atklātā deju grupā Raivo Zimelis ar Elzu Freibergu veiksmīgi no 1/8 F tika finālā un izcīnīja 4.vietu (no Latvijas pāriem otrie)!

WDSF Open ST Seniori 3 grupā startēja 29 pāri un mūsu kluba dejotāji Juris un Anita Boldiševiči vienīgie no Latvijas pāriem tika ½ F un izcīnīja 12.vietu!

Otrā dienā 16.decembrī veiksmīgi nostartēja mūsu Solo meitenes. Paldies par piedalīšanos šajā deju festivalā Ancei Bušai, Marijai Petrovai, Marselai Barovskai, Elizabetei Sergetai!

Bērni 1 atklatā deju grupā Standarta deju izpildījumā Raivo Zimelis un Elza Freiberga izcīnīja 10.vietu (trešie no Latvijas pāriem);

Bērni 1 E-4.klasē startēja 45 deju pāri. Plaši tika pārstāvēti dejotāji no Igaunijas, Lietuvas, Somijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Kazahstānas, Somijas. Mārcis Sakne-Anna Rjabova izcīnīja 32.vietu, Ričards Bolšteins-Madara Klišāne 17.-19.vietu (no Latvijas pāriem 6-7 rezultāts) , Roberts Meikšāns -Polina Matosova 8.-9.vietu (no Latvijas pāriem 3. vieta);

Otrā dienas daļā Pieaugušo grupu dejotāji startēja WDSF INTERNATIONAL Open LA 48 pāru konkurencē mūsu kluba dejojošais treneris ar savu igauņu partneri Marinu Tulp tika finālā un izcīnīja 6.vietu!

Trešā diena 17.decembrī startēja mūsu Iesācēju pāri. Veiksmīgs starts mūsu pāriem! Konkurence bija liela, jo startēja vairākums pāru no Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Somijas un Ukrainas. Iesācēji 2011.g.1-2.līm. 2 dejas Matīss Ķincis un Ariāna Smilga 2.vieta, pāris piedalījās arī citā grupā Iesācēji 2010.g.1-2.līm. 3 dejās un izcīnīja 3.vietu, bet Marats Kurbatovs un Paula Kolča izcīnīja 1.vietu! Iesācēji 2009.g. 1-2.līm.3 dejas Gustavs Pranaitis un Anastasija Trizna 2.vieta! Iesācēji 2009.g. 2-3.līm.4 dejas 2.vieta Emīlam Stūrmanim un Kerijai Agrai Ancītei,pāris startēja arī Iesācēji 2008.g. 2-3.līm. un arī šajā grupā 2.vieta, Artūrs Dandēns un Ketija Osokina 3.vieta, Niklāvs Volkovs un Ivanda Klyavzer 3.vieta. Iesācēji 2007.g. 2-3.līm. 2.vieta tika Artūram Dandēnam un Ketija Osokinai, kā arī Adriānam Sisojevam un Elīna Pedkovicai 2.vieta!

Bērni 2 E-4 piedalījās divi mūsu kluba pāri Emīls Roze un Lote Baimanova, kuri šajā starptautiskā grupā izcīnīja augsto 10.vietu no 1/8 F un Artēmijs Skvorcēvičš un Amanda Priedniece, kuriem mazliet šoreiz nepaveicās 28.vieta;

Bērni 1 LA 13.vietu šoreiz izcīnīja Raivo Zimelis un Elza Freiberga – no Latvijas pāriem trešie; Vakara daļā mūsu Juniori C klases pāris Paulis Ratnieks un Marija Beāte Nonberga 29. pāru konkurencē Standarta dejās, vienīgais no Latvijas pāriem, tika finālā un izcīnīja 3.vietu!                    LA dejās arī veiksmīgi tika finālā un izcīnīja 5.vietu! Finālā stratēja pāris no Izraēlas, ASV, Somijas , Baltkrievijas, Lietuvas un Latvijas! Kopumā pāris vienā vakarā nodejoja 40 dejas un sagādāja visiem skatītājiem, treneriem un atbalstītājiem patiesās emocijas un prieku!

Kopumā šajā festivālā, kopā ar mūsu dejojošiem treneriem no SDK Lielupe piedalījās 42 dejotāji, kuri startēja 19 deju grupās. Paldies organizatoram Aigaram Svaram par lieliski noorganizētu festivālu! Paldies vecākiem, dejotājiem un treneriem!