Zemgales kauss 2016 sacensību rezultāti

2. un 3. daļas rezultāti

Bērni 1 grupā E-4 klasē lielisks starts mūsu kluba dejotājiem 13 pāru konkurencē 7.vieta Dmitrijam Antonenko un Melānijai Mārtiņai, bet Raivo Zimelim un Elzai Freibergai 1.vieta!

Pirmo reizi Bērni 2 grupā E-4 klasē startēja mūsu kluba pāri Dēvids Smirnovs un Diāna Aizezera un Kristians Sakne un Elīna Vāķe, finālā tikt vēl neizdevās, bet pirmais starts bija veiksmīgs!

E-4+E-6.klasē Bērni 2 grupā lieliski nostartēja Kristers Jerofejevs un Raimonda Ance Dobiline, viņiem 2.vieta!

Jaunieši C+B.klasē Latvijas kausa izcīņas posmā mūsu kluba pārim Deividam Siliņam un Elizabetei Ābelei izdevās tikt finālā un izcīnīt 6.vietu. Šajā grupā uzvaru izcīnīja Agnis Freimanis un Elīza Stražinska!

Juniori 1 D.klasē 1.vieta Paulim Ratniekam un Marijai Beātei Nonbergai!

Iesācēji 2005.g. un jaunāki 2-3.līmenis

1.vietas Ievai un Pēterim Buskēm un Kristianam Saknem ar Elīnu Vāķi;

2.vieta Mārim Riekstiņam un Evisai Kaļķei;

Iesācēji 2007.g. 2-3.līmenis

1.vietas – Emīls Roze un Anna Rjabova, Emīls Ciprus un Lote Baimanova, Ričards Bolšteins un Laura Zvirbule;

2.vieta Robertam Celmiņam un Samantai Siliņai;

Iesācēji 2008.g. 1-2.līmenis

2.vietas Mārcis Sakne un Anna Brakovska, Artūrs Dandens un Ance Buša, Rihards Purmalis un Anastasija Ščolupa

1.vietas Roberts Meikšāns un Poļina Matosova, Roberts Dorbe un Eleonora Brice, Matīss Jurēvics un Madara Klišāne.

2007.g. un jaunāki 1-2.līmenis

1.vietas – Emīls Roze un Anna Rjabova, Emīls Ciprus un Lote Baimanova, Roberts Celmiņš un Samanta Siliņa, Māris Riekstiņš un Evisa Kaļķe, Artēmijs Skvorcēvičs Amandai Priedniece un 2.vieta Dāvidam Brazauskim un Patrīcijai Māliņai

4.vakara daļa

Bērni 6.dejas 4.vieta Kristeram Jerofejevam un Raimondai Ancei Dobilinei

2009.g. un jaunāki 1-2.līmenis

1.vieta Emīlam Stūrmanim un Kerijai Agrai Ancītei, Robertam Dorbem un Eleonorai Bricei;

2.vieta Maratam Kurbatovam un Dārtai Ginterei, Artūram Piščikam un Ketijai Osokinai, Raivim Veipam un Valērijai Neverovskai;

Juniori 1 E-6.klasē Latvijas Kausa izcīņas posmā 3.vietu izcīnīja Markuss Būmanis un Zane Zaksa, 4.vietu Kristiāns Mārtiņš Ramiņš un Alise Kristāla, savukārt Miks Slavinskis un Viktorija Radziņa šoreiz līdz finālam netika.

Jelgavas Domes kausā Standarta deju programmā jauniešiem 3.vietu izcīnīja Agnis Freimanis un Elīza Staržinska

Jelgavas Domes kausā Pieaugušo+jauniešu grupā Latīņamerikas deju programmā  2.vietu izcīnīja Artūrs Freimanis un Žaklīna Sola.

Apsveicam visus ar sasniegtajiem rezultātiem!