Sacensības Salaspils Domes kauss 2016

        30.-31.janvārī Salaspilī notika pirmais šī gada Latvijas čempionāts Standarta dejās. Sestdien 30.janvārī sacensībās startēja labākie dejotāji visās vecuma grupās un vakara gaitā tika noskaidroti valsts čempioni. Svētdien, 31.01., sacensību ietvaros notika vairākas kvalifikācijas klašu grupas sacensības, kā arī Latvijas kausu posmi.
         Liels gandarījums par pirmo posmu Latvijas kausā Bērni I E-4 klasē Dmitrijs Antoņenko un Melānija Mārtiņa tika spēcīgajā finālā un izcīnīja 6.vietu!!!
Juniori I grupā E-6 klasē startēja visvairāk dalībnieku, šoreiz Kristiānam Mārtiņam Ramiņam un Alisei Kristālai 13.rezultāts, Ralfam Konovam un Samantai Braginai 7.vieta, bet Markusam Būmanim un Zanei Zaksai 1.vieta!!!
         Bērni II E-6 klasē pavisam maz pietrūka Kristeram Jerofejevam un Raimondai Ancei Dobilinei līdz iekļūšanai finālā, viņiem 7.vieta!
Juniori I D klasē pirmo reizi startēja Paulis Ratnieks un Marija Beāte Nonberga, viņiem 4.vieta! Apsveicam visus dejotājus ar veiksmīgu startu!

Agnis Freimanis ar partneri Elīzu Stražinsku Standarta deju čempionātā grupā Jaunieši līdz 21.gadam izcīnīja 5.vietu, bet grupā Jaunieši 9.vietu! Apsveicam ar panākumiem!