Pavasara kauss 2016, Deju skate

Deju skates rezultāti

19.martā Rīgas Teikas vidusskolā norisinājās vienas no lielākajām Iesācēju grupu sporta deju sacensībām “Pavasara kauss”. Sacensības pulcēja sporta deju dejotājus no vairākiem Latvijas klubiem.

Pirmā sacensību daļā notika pirmsskolu audzēkņu un klašu deju skate, kur veiksmīgi startēja arī mūsu studijas dejotāji.

Lieliskus rezultātus meiteņu solo uzrādīja studijas drosmīgākās meitenes – Madara Sviķe, Rebeka Ciprus, Evelīna Sietniece, Evelīna un Katrīna Jansones, Alise Sunepe.

3.klašu grupā – Adrians Sisojevs un Anastasija Morozova, Karīna Godaine un Roberts Avdejevs.

Pirmsskolas vecuma dejotājiem, kuri sacentās divās dejās un kurā piedalījās 50 deju pāri vienu no augstākiem vērtējumu izpelnījās Roberts Dorbe ar partneri Eleonoru Brici, labs vērtējums arī Raivim Veipam ar divām partnerēm Noru Nonbergu un Valēriju Ņeverovsku, Maratam Kurbatovam un Dārtai Ginterei, kā arī Artūram Piščikam un Ketijai Osokinai.

1.klašu grupā viens no augstākiem vērtējumiem Rihardam Purmalim ar Anastasiju Ščolupu.

Labs vērtējums arī Artūram Dandēnam un Ancei Bušai, Ričardam Klidziņam un Laurai Vētrai, Valteram Lazdam un Viktorijai Cvetkovai, Mārcim Saknem un Annai Brakovskai, kā arī Mārtiņam Šmitam un Evelīnai Ivanovai;

2.-3.klašu grupā visaugstāko vērtējumu izcīnīja Artēmijs Skvorcēvičs un Amanda Priedniece, kā arī labu rezultātu ieguva Adrians Sisojevs un Agnese Šalna.

Pavasara kauss 1