Nodarbības jelgavniekiem 54+

Deju studija Dejovisi.lv ir iesaistījusies projekta “Kompleksu veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Jelgavas pilsētā, 1.kārta” īstenošanā un tā ietvaros jelgavniekiem, kuri sasnieguši 54 gadu vecumu, piedāvā apmeklēt deju nodarbības.

Deju nodarbības notiks sākot ar 5.septembri un līdz pat decembrim. Nodarbību laiks 19:30-20:30 un tās notiks deju studijā Dejovisi.lv, Raiņa ielā 28, Jelgavā.

Katru otrdienu būs iespējams apgūt laikmetīgo deju pasniedzējas Lienes Ķinces vadībā. Šīs dejas ir  piemērotas jebkura vecuma un fiziskās sagatavotības cilvēkam. Nodarbības ietver vispusīgu iesildīšanos, daudz stiepšanās vingrinājumu, attīsta visas muskuļu grupas, veicina kustību plastiku, grāciju un eleganci un ir viegli piemērojamas jebkuram cilvēkam. Nav nepieciešama iepriekšēja pieredze. Jebkuram interesentam būs iespēja apmeklēt visas plānotās nodarbības vai arī pievienoties grupai uz laiku.

Katru trešdienu aicinām apgūt balles un sociālās dejas pasniedzējas Santas Saknes vadībā. Šajās nodarbībās tiks izvēlētas tās dejas, kuras var apgūt gan pārī gan atsevišķi, t.i., Lēnais valsis, Rumba, Salsa un Bačata, un citas. Uz šīm deju nodarbībām interesenti var pieteikties gan uz visu kursu, gan uz atsevišķu deju apguvi. Nav nepieciešama iepriekšēja pieredze un nodarbības ir piemērotas dažādu fiziskās sagatavošanas līmeņu cilvēkiem.

Ja vēlaties padalīties nodarbībās, ludzu pateiksties pa tālruni 25758333 vai e-pastu info@dejovisi.lv