Deju sezonas sākums

24.septembrī Rīgas Teikas vidusskolā, pēc vasaras pārtraukuma, notika pirmās sporta deju sacensības Latvijā. Sacensības pulcēja deju pārus no Latvijas un Lietuvas deju klubiem. Sacensību ietvaros notika gan daži Latvijas kausa posmi, gan Latvijas Reitinga sacensības Latīņamerikas dejās, gan dažādas iesācēju grupas dejotāju sacensības.

Mūsu kluba starts bija vairāk nekā veiksmīgs!

Iesācēji 2-3.līimenis 2008.g. un jaunāki dejotāji 1.vietu izcīnīja Ričards Andrejs Bolšteins ar Annu Rjabovu, kā arī pirmo absolūto vietu izcīnīja Matīss Jurēvics un Madara Klišāne;

Iesācēji 2-3.līmenis 2007.g. un jaunāki dejotāji 1.vieta Robertam Celmiņam un Samantai Siliņai, kā arī 1.absolūtā vieta Emīlam Rozem un Lotei Baimanovai;

Iesācēji 1-2.līmenis 2007.g. un jaunāki dejotāji 3.vieta Rihardam Purmalim un Anastasijai Ščolupai, kā arī Robertam Meikšānam un Polinai Matosovai, 2.vieta Mārcim Saknem un Annai Brakovskai, kā arī Artēmijam Skvorcevičam un Amandai Priedniecei;

Iesācēji Solo meitenes 2007-2008.gads 1.vietu izcīnīja Anastasija Ščolupa;

Bērni 1 E-4.klasē sacentās 23 deju pāri, mūsu kluba dejotājiem dubultprieks! Emīls Ciprus un Melānija Mārtiņa izcīnīja 3.vietu, bet Raivo Zimelis un Elza Freiberga 2.vietu;

Bērni 2 E-6.klasē 28.pāru konkurencē no Lietuvas un Latvijas deju klubiem 10.vietu izcīnīja Kristers Jerofejevs un Diāna Aizezera;

Juniori 1 E-6.klasē Latvijas kausa izcīņas posmā 22 pāru konkurencē 7.vietu izcīnīja Kristiāns Mārtiņš Ramiņš un Alise Kristāla, bet 2.vietu Markuss Būmanis un Zane Zaksa! Markuss un Zane pēc šīm sacensībām jau dejos D.klasē;

Juniori 1 D.klasē 16 pāru konkurencē Paulis Ratnieks un Marija Nonberga izcīnīja pārliecinošu 1.vietu !

Jaunieši D+C klase 3.vietu izcīnīja Toms Egīls Jucēvičs un Elīne Paura!

Apsveicam visus dejotājus un viņu vecākus ar teicamu pirmo startu un novēlu izturību un veiksmi nākošajās sacensībās!