Baltic Rising Stars 2016

23.-24.aprīlī divu dienu garumā Rīgā izstāžu centrā “Kīpsala”norisinājās starptautiskās sporta deju sacensības Baltic Rising Stars. Sacensības plaši apmeklēja dejotāji no Latvijas ,Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Krievijas, Vācijas un citu valstu deju klubiem.

Mūsu studijas dejotāji plaši apmeklēja šīs sacensības un vairāki deju pāri izcīnīja lielisku rezultātu.

Pirmajā dienā sacentās Juniori 1 D.klases dejotāji, mūsu klubam – veiksmīgs starts, Paulis Ratnieks un Marija Beāte Nonberga starptautiskā finālā Standarta dejās izcīnīja 4.vietu

(3.v. no Latvijas pāriem) un 11.vietu Latīņamerikas dejās – 6.vieta no Latvijas pāriem!!!

Paulis_Marija _23042016

Deivids Siliņš un Elizabete Ābele C+B Latīņamerikas deju programmā tika pusfinālā – 12.vieta!

Bērni 1 E-4.klasē vislielāskā pāru skaita sastāvā 19.vietu izcīnīja Dmitrijs Antoneņko un Melānija Mārtiņa.

Otrās dienas rīta seansā sacentās “Iesācēji”

Iesācēji 2008.g. un jaunāki dejotāji 1.-2.līmenis 35 pāru konkurencē 3.vietu izcīnīja Rihards Purmalis un Anastasija Ščolupa, bet 1.vieta Eleonorai Bricei un Robertam Dorbem un Matīsam Jurēvicam un Madarai Klišānei!

2006.g. un jaunāki dejotāji 1.-2.līmenis 15 pāru konkurencē 2.vietu izcīnīja Dāvids Brazausks un Patrīcija Māliņa, bet 1.vietu Artēmijs Skvorcēvičš un Amanda Priedniece!

2007.g. un jaunāki dejotāji 2.-3.līmenis 36 pāru konkurencē nevienam “Lielupes” pārim netika 3.vieta!

2.vieta Ričardam Bolšteinam un Laurai Zirbulei, Emīlam Rozem un Annai Rjabovai, Matīsam Jurēvicam un Madarai Klišānei, Robertam Celmiņam un Samantai Siliņai!

1.vietas Emīlam Ciprusam un Lotei Baimanovai un Raivo Zimelim un Elzai Freibergai. Raivo un Elza šajās sacensībās pārgāja uz E-4.klasi Bērni I!

2005.g. un jaunāki dejotāji 2-3.līmenis 2.vietu izcīnīja Pēteris un Ieva Buske, 1.vietas Kristiānam Saknem un Diānei Aizezerai un Kristiānam Saknem un Elīnai Vāķei! Šajā grupā Dēvids un Diāna pārgāja uz E-4.klasi!

Mūsu kluba “Lielupe”Iesācēju dejotāji šajās sacensībās izcīnīja 1.vietu par kuplāko sporta deju klubu šajās sporta deju sacensībās!

iesaceji_24042016 Emils_Anna_24042016 Elza_Raivo_24042016

Otrajā sacensību daļā sacentās Juniori I E-4 klase un Juniori I E-6.klase . Šajās grupās mūsu dejotājiem arī lielisks rezultāts – Mikss Slavinskis un Viktorija Radziņa E-4.klasē no 27 pāriem 8.vieta! Kristians Mārtiņš Ramiņš un Alise Kristāla E-6.klasē no 27 pāriem 14.rezultāts, bet Markuss Būmanis un Zane Zaksa 4.vieta finālā!

Apsveicam dejotājus ar lielisko startu un gaidām tikpat lieliskus rezultātus nākošajās sacensībās!