Santa Sakne

          (53)Visu savu dzīvi esmu veltījusi, dejai, vingrošanai un fitnesam. No bērnības līdz 18 gadu vecumam nodarbojos ar sporta dejām. Divpadsmit mani dzīves gadi pagāja starp treniņiem, sacensībām un atkal treniņiem. Beidzot aktīvās dejotājas gaitas, manā dzīvē ienāca fitness un 2003. gadā absolvēju Profesionālās izglītības mācību centru „A+S”.
Kopš absolvēšanas brīža nu jau ir pagājuši 12 pieredzes bagāti gadi, kad ir papildinātas zināšanas un sekots līdz jaunajām modes attīstības tendencēm fitnesā. Dejojot sporta dejas, vienmēr mazliet tuvākas un sirdi vairāk aizrāva Latīņamerikas dejas, to ritmi un sievišķīgas kustības, tāpēc pirms 6 gadiem, soli pa solim, tapa nodarbība Lady Latino, kura dažādās vietās tika dēvēta gan par FitSalsu, Latino un šobrīd arī Lady Dance Class, bet pamatā tā bija un ir Lady Latino. Nodarbība šo gadu laikā ir ieguvusi lielu piekrišanu, jo, tā jau dzīvē ir iekārtots, ka mēs, sievietes, gribam dejot, gribam attīstīt savu koordināciju, pilnveidot ķermeni, nostiprināt tā aprises, tad nu šī nodarbība ir lielisks veids, kā to izdarīt. Sākums var nebūt viegls, ja neesat kādreiz dejojusi, taču, viens ir droši, ka neatlaidība dara brīnumus un jau pēc 4 – 6 nodarbībām sāksiet justies brīvi un galu galā varēsiet arī sajust visas tās brīnišķīgās sajūtas, ko dod deja!
          Šajos 12 darba gados esmu strādājusi Fitnesa klubos Devesa, Atletika un Fitland, taču pēdējos 3 gadus esmu izvēlējusies strādāt nesaistīti ar kādu konkrētu sporta klubu. Šobrīd fitness man ir hobijs, šo nodarbi neuzskatu par darbu, jo strādājot par treneri tā nedrīkst būt rutīna, katra nodarbība prasa sagatavošanos, klients, kurš ir atnācis vienmēr gaida smaidu un kādu labu vārdu, uzmundrinājumu, katrai nodarbībai ir jābūt jaunam enerģijas lādiņam, kas sagādā patīkamu nogurumu un jaukas emocijas.

This entry was posted in . Bookmark the permalink.