Brīvdienu sacensības

Sacensības Rīgā BC Turība svētdien 13.decembrī pulcēja ļoti lielu dejotāju skaitu, jo šīs sacensību ietvaros notika valsts reitings 10.dejās, kā arī vairāku Latvijas kausu noslēguma posmi.
Mūsu studijas dejotāji veiksmīgi nostartēja šajās svarīgākajās sacensībās. Visi mūsu studijas dejotāji dejoja finālos!
* Bērni II E-4 klasē Latvijas kausa posmā 4.vietu izcīnīja Kristiāns Mārtiņš Ramiņš un Alise Kristāla;
* Juniori I E-6 klasē Latvijas kausa posmā 7.vietu izcīnīja Ralfs Konovs un Samanta Bragina;
* Bērni II E-6 klasē 7.vieta Kristeram Jerofejevam un Raimondai Ancei Dobilinei, 5.vieta Markusam Būmanim un Zanei Zaksai;
* Juniori II D+C klasē Latīņamerikas dejās 5.vietu izcīnīja Deivids Siliņš un Elizabete Ābele;
* Seniori OPEN Hobby Gold Standard 5.vietu izcīnīja Boldiševics Juris un Boldiševica Anita;
                    Apsveicam dejotājus ar veiksmīgu startu un novēlam izturību starptautiskā sporta deju festivālā Baltic Grand Prix Latvija, kurš norisināsies 18.,19.,20.decembrī Rīgā, Ķīpsalas izstāžu centrā un pulcēs vairāk nekā 2000 pāru no vairākām valstīm, kā arī sacensību ietvaros notiks pasaules čempionāts Juniori II vecuma dejotājiem. Gandrīz visi mūsu studijas dejotāji piedalīsies šajā sporta deju festivālā! Lai veicās!